Hafta sonu gerçekleşen 2022 KPPS Lisans sınavı ile Yediiklim Yayınları'nın deneme kitapları ve ders videolarında sorulan onlarca sorunun aynı olduğu ortaya çıkmıştı.

Sosyal medyada #KPSSdeİkinciFETÖskandalı etiketi ve Ali Haydar Haksal gündem olurken bir bilgi daha paylaşıldı.

AKP Gömeç İlçe Başkanı'nın yaptığı bir paylaşımda "Yediiklim okulları sahibi ve Ak Parti İl Başkan yardımcımız Sn Çağrı Yılmaz kardeşimizi işyerinde ziyaret ettim.Yakın ilgileri için kendisine teşekkür ederim." demesi tüm gözleri de Çağrı Yılmaz'a çevirdi.

Ancak bu arada ŞanlıUrfa Yediiklim Okullarının da  kurucuları arasında Vedat Hurma, Levent Kama, Osman Mete Kabasin isimlerinin geçtiği görüldü.

Levent Kama'nın eski BelTur Genel Müdürü olduğu da bilinirken aynı zamanda MHP İl Yönetiminde de yer alan ismin Yediiklim okulları bağlantısı da dikkat çekti.

ÇAĞRI YILMAZ KİMDİR?

Halkbank emekli promosyonu değişti! Emeklilere müjde Halkbank üzerinden geldi, Tutar 5000 TL oldu! Halkbank emekli promosyonu değişti! Emeklilere müjde Halkbank üzerinden geldi, Tutar 5000 TL oldu!

1982 Havran doğumlu ve Yüksek Lisans mezunu olan Çağrı Yılmaz Bilgisayar Mühendisi ve Özel okul işletmeciliği yapması ile tanınıyor.

2020 yılı itibariyle AKP İl Yönetim Kurulu üyeliği görevini yerine getiren isim Yediiklim okulları ile de tanınıyor.