Show Tv'nin sevilen dizisi Alev Alev'de Hazar Ergüçlü seti birbirine kattı! Siz benim kim olduğumu biliyor musunuz? diye bağırdı! İşte detaylar!

Başrollerinde Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı Alev Alev dizisi yakında final yapacak. Ancak setteki olay giderek yayılmaya devam ediyor. Meğer sette neler olmuş neler!

Dizinin Çiçek'i Hazar Ergüçlü seti birbirine öyle bir kattı ki! Daha önce de hakkında bu tür haberler çıkan Ergüçlü'nün seti birbirine kattığı yapımcı ve Ergüçlü'nün sevgilisi Onur Ünlü tarafından gizli tutulmaya çalışılsa da olay kulislerde konuşulmaya devam ediyor. Ergüçlü'nün bağırışları gündem oldu. 

"BEN KIVANÇLA, ÇAĞATAY İLE OYNADIM"

Hazar Ergüçlü dizideki partneri Toprak Can Adıgüzel'i beğenmeyerek çirkin bir kapris yaptığı öğrenilmişti. Ergüçlü söylediği sözler gündeme bomba gibi düştü. Partnerini beğeneyen Hazar Ergüçlü "Siz benim kim olduğumu bilmiyor musunuz? Ben Çağtay Ulusoy ile Kıvanç Tatlıtuğ ile oynamış insanım!" diye bağırarak genç oyuncu Toprak Can Adıgüzel'i kendisine partner olarak yakıştıramadı.

Bunun üzerine Toprak Can Adıgüzel'in sahneleri azaltıldı ve senaryo değiştirildi. Dizinin setteki gerginlik nedeniyle final kararı aldığı öğrenildi. Alev Alev dizisi 28. bölümü ile ekranlara veda edeceği konuşuluyor.  

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Bu haberlerin ise medyada yer alması dizinin yapımcısı Kerem Çatay ve Onur Ünlü tarafından engellenmeye çalışıldığı öğrenildi. Ancak Hazar Ergüçlü'nün olayı yayılmaya devam ediyor. Öyle ki dizinin final kararı almasında dahi sette ki bu gerginlik etki olmuş.