Kripto paralar son günlerde yine yeşilleri buldu. Bu anlamda analistler uzmanlar 3 altcoin üzerinde yoğunlaşmış durumda. Haberimizde bu altcoinlerin teknik analizini yapacağız.

Uzun bir zaman sonrasında yeşillenen kripto para piyasası oldukça hareketli günler geçiriyor. Altcoinlere yatırım yapan kişiler ise kendilerine uygun olacak olan alt coinleri araştırmaya başladı. 
 

Bu 3 altcoin, tüm piyasayı peşine takacak!

Popüler kripto analisti Kevin Svenson, yakın zamanda yapmış bulunduğu analizlerinde, potansiyel bir altcoin sezonu amacıyla Loopring liderliğinin görülebileceğini söyledi. İkinci katman protokolü Loopring’e (LRC) göz atan analist, LRC’nin pazarının geri kalanıyla farkı açacağını düşünüyor:

Altcoin sezonunda, LRC’nin en çok hareket edenlerden biri olma ihtimalini düşünüyorum. Şu anda dipte. Hem de Loopring, yüksek ücretlerin bulunduğu günlerde ETH amacıyla en sevdiğim Katman-2 çözümlerinden biri.

LRC fiyatı son 8 günde %49 değer kazandı. Bu yükseliş, Loopring’in GameStop üstüne inşa edilen yeni NFT platformunun beta sürümünün erken kayıtlar ve fon mevduatları amacıyla yayında olduğunu ve yakın ileride tam bir lansmanla eş güdümlü yaklaştığını duyurmasıyla geldi.

Yeni bir YouTube yayınında, InvestAnswers sunucusu, Terra’nın algoritmik bir stablecoin projesinden kısmen Bitcoin (BTC) doğrultusundan desteklenen bir projeye geçme planları nedeniyle LUNA’da “süper yükseliş” olduğunu söyledi:

LUNA’yı seviyorum. Planladıkları şey yüzünden LUNA ile ilgili nerdeyse süper bir yükselişe geçtim. Algoritmik bir stablecoin’den Bitcoin destekli ya da hem de kısmen Bitcoin destekli stablecoin’e geçiş, mutlak bir oyun değiştirici olabilir. Yani sınır gökyüzü.

Solana (SOL) oldukça makul fiyatta

Yayının bir evresinde analist, Ethereum altcoin piyasalarını ayakta tuttuğu sürece, SOL’un direncini 150 dolar seviyesinde çıkarması gerekliliğini söyledi. Bu esnada başka altcoin’lerin halini uzun bir açıklamayla detaylandırdı:

Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor! Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor!

Bu, beta modunda olmasına ve Eylül ayında problemleri olmasına rağmen, piyasadaki en iyi SCP (akıllı sözleşme platformu) bu, fakat tamamıyla değerinin altında. Her bir metrik, 19 metrik bombastik. Biri kötü ve toplam değer kilitli (TVL), fena değil ama başkaları kadar kuvvetli değil zira aynı düzeyde teşvik vermiyorlar… Ama bence bu yalnızca bir vakit meselesi. Ethereum 4.000 dolara çıkarsa, Solana’nın mutlaka yüksek, süratli ve zirveye gittiğini görüyorum, fakat ne olma ihtimalini katiyen bilemezsiniz. AVAX 200 doları vurabilir. LUNA 250 dolara ulaşabilir. Solana 150 dolar seviyesinde değer kaybedebilir…Bu yüzden şu anda tercih ettiğim parça bir numaralı Solana ve iki numaralı LUNA olurdu.
 

NOT: Haberimiz yatırım tavsiyesi değildir.