Anneler Günü mesajları! Anneler Günü SMS kısa anlamlı

Anneler Günü mesajları! 2021 Anneler Günü kısa ve anlamlı mesajlar! Anneler Günü SMS'leri! Anneler Günü kısa ve anlamlı mesajlar nasıl kutlanır? Anneler Günü 2021 mesaj ve sms'leri

Gündem 08.05.2021 - 12:15 08.05.2021 - 12:15 Berkay Keskin

Anneler Günü mesajları! 2021 Anneler Günü kısa ve anlamlı mesajlar! Anneler Günü SMS'leri! Anneler Günü kısa ve anlamlı mesajlar nasıl kutlanır? Anneler Günü 2021 mesaj ve sms'leri

Anneler Günü mesajları 2021!

Hayatımızdaki en önemli insan olan annelerimiz için hazırlayacağımız birbirinden güzel Anneler Günü mesajları sevgi bağını güçlendirecektir. En güzel Anneler Günü mesajlarını sizler için derledik. Anneler Gününe özel kısa ve öz mesajlar…

2021 Anlamlı Anneler Günü SMS'leri

2021 yılında Anneler Günü 9 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü, pandemi nedeniyle sekteye uğramış bulunuyor. Kişisel izolasyon sağlanması için alınan yasaklar, annelerimizle fiziksel temas kurmamıza engel oluyor. Lakin, gelişen teknoloji sayesinde bir telefon uzağımızda bulunan annelerimize sevgimizi ve minnetimizi ifade edebiliriz. Anneler Günü mesajlarını SMS yolu ile iletmeyi tercih edenler kısa ve anlamlı ifadeler kullanabilir. Aynı şekilde sosyal medya üzerinde de paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Burada önemli olan annenizi unutmadığınızı ve sevdiğinizi göstermek olacaktır.

Anneler Günü’nde hediye alınması adet haline gelmiştir. Bu yüzden çiçeksepeti, trendyol, amazon gibi e-ticaret siteleri aracılığıyla hediyenizi gönderebilirsiniz. Aldığınız hediye ile birlikte yollayacağınız kartta sevgi ifadeleri kullanabilirsiniz. 1914 yılından itibaren kutlanmaya başlanan Anneler Günü herkes için farklı anlamlar ifade edebilir. Anneler Günü’nün özünde sevgi yer almaktadır. Bu yüzden annenize duyduğunuz sevgiyi en güzel ve anlamlı şekilde yansıtmaya odaklanmanız gerekebilir. Annenizin hoşuna gidebilecek tercihlerde bulunmanız zorunlu olacaktır. Anne ve çocuk arasındaki bağ çok kutsaldır. Her anne için çocuğu dünyadaki en değerli insan konumundadır. Hatırlanmak, sevildiğini hissetmek her annenin hakkıdır.

Bu yüzden Anneler Günü’nde duygularınızı ifade ederken kendi cümlelerinizi kurmanız önem taşımaktadır. Kalıplaşmış ifadeler yerine içinizden geçenleri kağıda dökmeye çalışmanız yerinde olacaktır. Anneler Günü mesajlarında sevgi kadar saygıya da dikkat edilmelidir. Sizi 9 ay boyunca karnında taşıyan, dünyaya getirmek için türlü zorluklara katlanan annenize gereken özeni ve hassasiyeti göstermeye çalışmalısınız.

Anneler günü mesajları en anlamlı

1. Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.

2. Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem. Anneler günün kutlu olsun!

3. Anneyi sevmek cenneti sevmektir. Çünkü anne sevgisi cennete açılan en değerli kapılardındır.

4. Bir kadını süsü ve makyajı değil, anneliği güzelleştirir. Tüm annelerimizin bu günü kutlu olsun.

5. Hayatımdaki en değerli varlığım, annem. Anneler günün kutlu olsun.

Anneler Günü mesajları kısa ve öz

Annelik, bütün kılıkları ve değişikleri ile bir bilim değil sanattır. Mellinda M.Marshall

Annene hizmet et; çünkü cennet annelerin ayakları altındadır. Hz. Muhammed (sav.)

Hiç unutulmayacak yüz, anne yüzüdür. Hz. Muhammed (sav.)

Bana iyi analar veriniz, size iyi vatandaşlar vereyim. Napoleon Bonaparte

Anne ve babanıza iyilik edin ve ihsanda bulunun ki, çocuklarınızda size karşı  itaatle ve hürmetkar olsunlar. Hz. Muhammed (sav.)

Hayat yolculuğumun en başından beri beni besleyen, üzerimden duayı hiç eksik etmeyen, benim için her an endişelenen, bana rehberlik eden ve her arayışımda beni destekleyen kişi sendin anneciğim. İhtiyacım olan sevgi için her gün orada olduğunu biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.

Gençlik geçer, aşk söner, arkadaşlık yaprakları dökülür; fakat bir annenin gizli ümitleri baki kalır. Oliver Wendell Holmes

Dünyada hiç kimse beni senin kadar çok sevemez. Gerçek sevgiyi bana tattırdığın için teşekkürler annem. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

Biricik annem! Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim.

Annem, ben sensiz hep eksiğim.

Hayatım boyunca beni hep destekledin ve teşvik ettin. Anneler Günün kutlu olsun!

Yanında olmasam sen yine benimlesin.

Sarılmaya ihtiyacım olduğunda, kolların benim için her zaman açık. Bir arkadaşa ihtiyacım olduğunda, her zaman yanımdasın. Bir derse ihtiyacım olduğunda, en iyi öğretmensin. Gücün ve sevgin bana her zaman rehberlik ediyor. Seni çok seviyorum anneciğim, Anneler Günün kutlu olsun!

Yüreğindeki sınırsız Sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun!

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Hırçınlığımın tesellisi, şevkаtine sığındığım, hayatımı gönüllü paylaşan annem. Hakkını nasıl öderim.

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.

Benim bir tаnecik tаtlı аnnem, senin çocuğun olduğum için her zаmаn gurur duydum. Ellerinden öperim.

Gözyaşı döktüğümde, neşeli olduğumda ya da korktuğumda, yanımda her zaman sen vardın. Her zaman orada olduğunu biliyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Gücüme güç, umudumа umut katan аnnem. Anneler günün kutlu olsun!

Sen benim ilham kaynağımsın. Çocuklarım için her zaman senin gibi bir anne olmak istemişimdir, böylece beni yetiştirmiş olduğun gibi onları yetiştirebilirim. Anneler Günün kutlu olsun!

Bana iyi bir insan olmak için ihtiyacım olan her şeyi sen öğrettin. Sen sadece annem değil, aynı zamanda öğretmenimsin. Anneler Günün kutlu olsun!

Annelerimizin bizi en mükemmel şekilde yetiştirme çabaları olmasaydı bu dünya asla harika olmazdı. Anneler Günün kutlu olsun!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@