Show Tv'nin sevilen dizisi Arıza yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 28 Şubat Pazar 24.

Akbank ve 2 Kamu bankası açıkladı! Bankalarda hesapları olanlara 90.000 TL ödenecek! Bugün son! Akbank ve 2 Kamu bankası açıkladı! Bankalarda hesapları olanlara 90.000 TL ödenecek! Bugün son!
Show Tv'nin sevilen dizisi Arıza yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 24.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 28 Şubat Pazar 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 24. bölüm yeni bölüm fragmanı izle! Show Tv Arıza 24. bölüm fragmanı izle! 21 Şubat 2021 Arıza full bölümü izle!

Başrollerine Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın rol aldığı Arıza’da yolları kesişen Halide ve Ali Rıza’nın tehlikeli hikayesi konu alınıyor. İstanbul’da çekimleri süren dizi nefes kesen sürükleyici hikayesi, hız kesmeyen temposu ve güçlü kadrosu ile Pazar akşamlarının en popüler yapımlarından biri haline geldi.

Arıza 23. Bölüm 21 Şubat


Arıza 23.bölüm ise 21 Şubat Pazar günü ekranlara gelecek. Dizinin ana karakteri Ali Rıza’nın intikam alma hedefiyle girmiş olduğu yolda onu zorlu günler bekleyecek. Arıza dizisi özellikle içeriğindeki aksiyon ve dram sahneleri ile seyirciden tam not alıyor. Bu sahnelerle şimdiden Pazar akşamının favorisi olan dizinin yeni bölümleri takipçileri tarafından merakla bekleniyor.

Arıza 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Arıza 24.bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu dizinin takipçileri tarafından merak edilen konulardan biri oldu. Arıza 24.bölüm fragmanı yayınlanmış olup, dizinin Youtube kanalı üzerinden izlenebilir. Ayrıca Youtube kanalı üzerinden diziye dair geniş özetler, sahneler ve diğer fragmanlarda takip edilebilir. Fragmanları zamanında izlemek için dizinin Youtube kanalına abone almak yeterlidir.

Son Bölümde Neler Olmuştu?


İhtiyarın elinden kaçırılan Balaban, Ali Rıza ile bir anlaşma yapmayı amaçlar. Balaban Safir’in karşısındadır ancak konuşmaya pek niyetli durumda değildir. Rukiye ise Muzaffer’le konuştuğundan dolayı korkularını artık dizginleyemez. Burak ise Balaban’la yeni bir anlaşma yapmıştır. Halide ve Ali Rıza gelecekleri adına önemli bir karar alırlar. Abisiyle artık buzları erittiğini düşünen Burak, yapmış olduğu bir planla abisini zor durumda bırakırken karşısına çıkacak sürprizden habersizdir.


Arıza Dizisi Hikayesi


Kendi halinde bir hayata sahip olan mert bir taksici Ali Rıza ile karanlık dünyanın en büyük patronlarından birinin kızı Halide’nin yolları kesişir. Bu karşılaşma ikisinin de hayatlarının bir anda değişmesine neden olacaktır. Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün yaptığı yapımın senaryosunu ise Ozan Aksungur üstleniyor. Arıza’nın kadrosu ise yıldız isimlerden oluşuyor. Her geçen gün farklı isimlerin dahil olduğu oyuncu kadrosu bu bağlamda da seyircilerin diziyi ilgiyle takip etmesine neden oluyor.