Kamu bankaları tarafından dar gelirli yurttaşlara yönelik oluşturulan %0.89'a kadar faiz oranları ile konut kredisi veriliyor. düşük faiz oranı ile konut kredisinden gözden kaçan ayrıntılar ve çok daha fazlasını bu haberimizde bulabilirsiniz...

Artık Kendi Evinizde Oturabilirsiniz! %0.89 ve 0.99 Faizli Kredi Fırsatı! Kamu bankaları tarafından dar gelirli yurttaşlara yönelik oluşturulan %0.89'a kadar faiz oranları ile konut kredisi veriliyor. düşük faiz oranı ile konut kredisinden gözden kaçan ayrıntılar ve çok daha fazlasını bu haberimizde bulabilirsiniz...

Kira öder gibi ev sahibi olmak ister misiniz?

Vatandaşların 120 aylık vade seçeneği şeklinde kira öder gibi düşük taksit oranları ile konut sahibi olmalarını aracılık edecek yeni konut finansman paketi ayrıntıları vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. İlk Evim Konut Kredisi kampanyasında %0.99 faiz oranı ile kullandırılması planlanan Kredi kapsamında aylık 1427 TL taksit ile ortalama bir kira bedeli kadar taksit ödemek suretiyle ev sahibi olmanız mümkündür.

11 Milyon Üzerindeki Emeklinin Beklediği Bayram Nakit Kampanyası Başladı! 11 Milyon Üzerindeki Emeklinin Beklediği Bayram Nakit Kampanyası Başladı!

Yastık altında birikimi olanlar %0.89 faiz ile ev sahibi oluyor

2 milyon TL değerine kadar 1 el ya da ikinci el konutları da kapsayacak olan genişletilmiş konut finansman paketi kapsamında ilgili tarihlerde döviz tercihi ile katılım ve hurda altından dönüşümlü dahil olmak kaydı ile altın mevduat ile katılım hesabı bakiyesi bulunur vatandaşlara yüzde 0.89 faiz oranı ile kredi kullandırılıyor.

Devlet destekli ev kredisi başvuru işlemleri nasıl yapılır?

Ziraat Banka, Vakıfbank ile Halkbank gibi kamu bankaları üzerinden verilecek %0.89 ve %0.99 faiz oranlarına sahip konut kredisi ile yurttaşların çok rahat bir şekilde konut sahibi olmaları hedefleniyor. İlgili bakanlık ile bankalar tarafından belirlenecek koşulların sağlanması ile beraber İlk Evim konut Finansman Paketi yahut genişletilmiş konut finansman paketi başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.