Bekiroğlu, çekmiş olduğu vinelar sayesinde ünlendi. Vine’lar sayesinde pek çok reklam filminde yer almayı başardı.

Bekiroğlu, çekmiş olduğu vinelar sayesinde ünlendi. Vine’lar sayesinde pek çok reklam filminde yer almayı başardı.

Aslı Bekiroğlu Nereli?


Aslı Bekiroğlu İstanbul doğumludur. Dizi sektörüne ilk adım atması 2013 yılına denk gelir. Bu yıl ekranlara gelen Beni Böyle Sev isimli dizide rol aldı. Bu dizideki rolü ilk oyunculuk deneyimi olmuştur. Beni Böyle Sev’de Alper Saldıran, Burcu Altın, Güven Kıraç, Burcu Biricik, Lale Mansur, Mert Turak, Zeynep Çamcı gibi oyunculara eşlik etti. 2015 yılında ise profesyonel olarak oyunculuk eğitimi almaya başladı. Bir sonraki yıl ise sinema sektörüne ilk adımını atmıştır. İkimizin Yerine isimli filmde Nejat İşler, İştar Gökseven, Zerrin Tekindor, Serenay Sarıkaya, Merve Çağıran gibi oyuncularla beraber kameralar karşısına geçti. Bir sonraki yıl ise yapımcılığında Necati Akpınar’ın olduğu, yönetmenliğinde ise Bedran Güzel’in bulunduğu Yol Arkadaşım filminde oynadı. Bu filmde Oğuzhan Koç, Emre Kınay, Eda Ece, İbrahim Büyükak gibi oyunculara eşlik etti.

Aslı Bekiroğlu Dizileri


Aslı Bekiroğlu ilk olarak 2013 yapımlı Beni Böyle Sev dizisinde rol aldı. Bu dizide Ayça karakterini canlandırmıştır. Dizinin ilk bölümü 11 Şubat 2013, son bölümü ise 27 Şubat 2015 tarihleri arasında ekranlara gelmiş olup 3 sezon 89 bölüm sürmüştür. Dizinin yapımcılığını Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller, yönetmenliğini Cem Tabak ve Levent Türkan, senaryosunu ise Hakan Haksun, Müjdan Kayserili yazdı. Dizinin oyuncuları ise Alper Saldıran, Zeynep Çamcı, Burcu Altın, Eda Ece, Bala Atabek, Yusuf Akgün, Fatih Koyunoğlu, Beyti Engin, Altan Gördüm, Güven Kıraç, Lale Mansur ve Zafer Algöz’dür. Oyuncu bu yapımın sonrasında ise 2015 yılında Adı Mutluluk dizisinde Sera Yüksel karakterini canlandırdı. İlk başrol deneyimi ise 2016 yapımlı Gülümse Yeter dizisine dayanır. Bu dizide ise Yasemin karakterini oynamıştır. Bekiroğlu, bu yapımın sonrasında sırasıyla Dudullu Postası, Jet Sosyete, Benim Tatlı Yalanım, Yetiş Zeynep dizilerinde oynadı. Jet Sosyete, senaristliğini Gülse Birsel’in yapmış olduğu durum komedi dizisidir. İlk sezonu STAR TV’de yayınlanırken, ikinci sezon ise TV 8 ekranlarında yayınlandı. Dizi 59.bölümüyle son kez ekranlara taşındı. Jet Sosyete’nin oyuncuları ise Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Çağlar Çorumlu, Emre Taştekin, Bartu Küçükçağlan, Yasemin Sakallıoğlu, Nur sena Yılmaz’dır. Jet Sosyete’nin yönetmenliğini ise Hakan Algül yaptı. Dizi 18 Şubat 2018 ile 6 Mayıs 2020 tarihleri arasında ekranlara gelmiştir. Benim Tatlı Yalanım ise oyuncunun son yer aldığı yapımlardan biri olma özelliği taşıyor.

Benim Tatlı Yalanım’ın yönetmenliğini Barış Erçetin, senaristliğini ise Deniz Dargı, Murat Taşkent, Cem Görgeç, Cenk Boğatur üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu, Lavinya Ünlüer, Gonca Sarıyıldız, Aslı İnandık, Cem Zeynep Kılıç, Seda Türkmen, Sadi Celil Cengiz, Ali Yoğurtçuoğlu, Ahmet Saraçoğlu, Tuncay Kaynak bulunuyor. 1 sezon boyunca devam eden dizi 28.bölümüyle ekranlara veda etti. Dizinin başrollerinde ise Furkan Palalı ile Aslı Bekiroğlu vardır. Dizinin müziklerini ise Cem Tuncer, Ercan Tanrıverdi ve Ercüment Orkut yaptı. Benim Tatlı Yalanım dizisi düşük reytinglerden dolayı kısa süre içinde ekranlara veda etmiştir.