ATV final kararını verdi. ATV Akıncı, Kardeşlerim, Edho, Hercai, Maraşlı, Bir Zamanlar Çukurova dizilerinden hangilerinin fişini çekti? Sezona reyting rekortmeni olarak başlayan kanallardan ATV yeni sezon öncesi temizliğe başladı.

ATV final kararını verdi. ATV Akıncı, Kardeşlerim, Edho, Hercai, Maraşlı, Bir Zamanlar Çukurova dizilerinden hangilerinin fişini çekti?

Sezona reyting rekortmeni olarak başlayan kanallardan ATV yeni sezon öncesi temizliğe başladı. ATV fişini çekeceği dizileri belirledi. Ancak bu seçimler kanala pahalıya patladı. Final söylentisini duyan dizilerin hayranları kanalı telefon yağmuruna tuttu.

Sezon finali öncesi kanallar düşük reytingleri dizilerini bir bir bitirme kararına geçti. ATV'de fişini çekeceği dizileri belirledi. Ancak final kararı dizilerin fanlarını memnun etmedi.Reyting rekortmeni EDHO, Maraşlı ve Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon onayını alırken diğer diziler için toplantılar devam ediyor.

KESİN FİNAL YAPACAK DİZİLERİNİ BELİRLEDİ 2019 yılında başlayan ve reytinglerde zirvede yer alan Hercai dizisi ATV'nin ilk fişini çektiği dizilerden biri oldu. Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin'in yer aldığı Hercai dizisi yeni sezon onayını almayarak ekranlara veda edecek.

Dizinin fanları dünden beri ATV'nin telefonlarını kitlese de kanal geri adım atmayacak. Dizinin fanları bugün de Müge Anlı programının telefonlarını kitledi. Ancak kanal kararını verdi. Hercai dizisi final yapacak. Kanal yeni sezon dizilerinin startını verdi.