Geçtiğimiz sezon Kanal D’de yayınlanan ve uzun süreli olan Afili Aşk’ın yapımcısından yeni bir yazlık dizi geliyor. ARC Film tarafından hazırlıklarına başlanan yazlık dizi Baht Oyunu oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. İki usta ismin kadroya dahil

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in başrolünü paylaşacağı ve oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Tuğba Çorum, ve Funda İlhan'da yer aldığı dizinin kadrosuna iki bomba isim daha dahil oldu!

Anıl Çelik ve Ozan Dağgez Kadroda!

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Baht Oyunu dizisinin kadrosuna  başarılı oyuncular Anıl Çelik ve Ozan Dağgez'in dahil olduğu öğrenildi. ARC Film  tarafından hazırlıkları devam eden dizinin yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstlenecek.

Baht Oyunu Ne Zaman Başlayacak?

Baht Oyunu Haziran ayında Kanal D'de başlıyor.

Baht Oyunu Oyuncuları Kimler?

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in başrolünü paylaşacağı dizinin oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Tuğba Çorum, Funda İlhan, Anıl çelik ve Ozan Dağgez yer alacak.

Sezon sonuna doğru gelinirken dizilerin birer birer final yapmasının ardından yeni yazlık diziler ekranlara gelmek için gün saymaya başladı. Geçtiğimiz sene yazın pandemi nedeni ile fazla yazlık dizi yoktu. Fakat bu yıl gerekli önlemler ve şartlar sağlanarak yazlık dizilere ağırlık verildi. Bu nedenle reyting savaşları yaz dizilerinde de tam gaz devam edecek.