FOX TV'de deprem! Yasak Elma final yapıyor! Yayınlandığı her bölüm reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisinden şok karar! Yasak Elma final kararı aldı! Yasak Elma apar topar yayından kaldırılarak ekran macerasını tamamlıyor!

FOX TV çok konuşulacak Yasak Elma kararı! Yayınlandığı her pazartesi reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisinden kötü haber! Daha önce yeni sezon onayı aldığı açıklanan Yasak Elma final kararı aldı! Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma dizisi ani kararı sette yaşanan olaylar!

Yasak Elma neden final yapıyor!

FOX TV ekranlarında yayınlanan, kadrosunda Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk'ün oturduğu; başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu yer aldığı Yasak Elma dizisi ani kararla final yapıyor! Yasak Elma final kararından başrol oyuncuların ayrılma isteği sonunda yapımcıyı da onayladı!

Şahika ve Ender ölüyor!

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Yasak Elma dizisi final kararından şahika karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade ve Ender karakterini canlandıran Şevval Sam diziyi bırakma isteği. Yapımcı iki yıldız isimle anlaşarak bu pazartesi Şahika ölümüyle ondan sonraki hafta Ender ölümüyle diziyi ani final yaptıracak.

Yasak Elma ne zaman final yapacak?

FOX TV reyting rekorları kıran dizisi Yasak Elma final tarihi belli oldu! Yasak Elma 113. bölümde final yaparak ekran macerasını tamamlayacak. Çukur dizisi gibi Yasak Elma dizisi de son 6 bölüm ekranlara gelecek.

Maraşlı ve Kağıt Ev gün doğdu!

FOX TV ekranlarında Yasak Elma ve Show TV ekranlarında Çukur dizisinin bitmesiyle Maraşlı ve Kağıt Ev dizisine gün doğdu. Uyanış Büyük Selçuklu ekranlarda reyting rekorları kırarken Maraşlı ve Kağıt ev gelecek sezon devam ederse yüksek reyting alır. Sefirin Kızı salı gününe geçmesiydi Yasak Elma dizisi finali sonrası herşey farklı olabilirdi!

Yasak Elma kararından döner mi?

FOX TV ve Medyapım ailesinden aldığımız bilgilere göre Yasak Elma dizisi artık bitecek. Bunda en çok gelen cezalarda var. Bir çok kesimden RTÜK ceza yağdırılan Yasak Elma ani bir kararla final yapması önünde RTÜK olduğu da bildiriliyor!