İş Bankası'nın 10 bin TL faizsiz kredi kampanyası için şartlar açıklandı. Başvuru yapılması halinde 5 ay boyunca sıfır faizli 10 bin TL nakit avansınızı kullanabileceksiniz. Üstelik ek bir başvuru ile uğraşmadan İşCep uygulaması üzerinden yapacağınız işlem ile bunu sağlayabilirsiniz.

İş Bankası, sıfır faizli kredi için harekete geçti. Pek çok müşterisinin ilgisini çeken bu kampanyada, bankadan gelen haberle birlikte verilecek kredi hakkında detaylar belli oldu. Kimlerin faiz ödemeden kredi çekebileceğinden söz edelim. 5 ay boyunca rahatlıkla ödeyebileceksiniz.

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

10 bin TL Faizsiz Kredi Verilecek

İş Bankası'ndan gelen açıklama ile birlikte 10 bin TL'lik kredi faizsiz şekilde verilecek. Dolayısıyla bu krediyi çekmek istiyorsanız yapmanız gereken şey basittir. Nakit avans şeklinde çekim sağlayabilirsiniz. 5 ay boyunca faiz alınmayacaktır.

iişbankası

Kredi Kart Başvuru Şartı

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin kredi kart başvuru şartını da göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Kart başvuruları onaylayanlar, mobil üzerinden nakit avanslarını değerlendirebilir. İşCep uygulamasının "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliği üzerinden kampanyaya katılabiliyor. 

Son Tarih 31 Aralık 2022

Faizsiz nakit avans kullanabilmek için son tarihin 31 Aralık 2022 olduğu belirtildi. 5 ay boyunca faizsiz şekilde 10 bin TL'lik ödemenizi yapabilirsiniz. Kampanyayı değerlendirme gibi bir fikriniz var ise mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Detaylı şartları da yine mobilden veya bankanın resmi internet sitesinden öğrenmek mümkündür.