Fox TV ekranlarında seyircisiyle buluşan Baraj Dizisi 1977 yapımlı Baraj filminden uyarlanmıştır. Her Salı ekranlara gelen dizi gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla yılın en beğenilen yapımları arasına giriş yaptı.

Havalimanı'nda Yerli Yabancı Turistler Ata'ya Saygı Duruşunda Bulundu! Havalimanı'nda Yerli Yabancı Turistler Ata'ya Saygı Duruşunda Bulundu!
Fox TV ekranlarında seyircisiyle buluşan Baraj Dizisi 1977 yapımlı Baraj filminden uyarlanmıştır. Her Salı ekranlara gelen dizi gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla yılın en beğenilen yapımları arasına giriş yaptı. Dizinin takipçileri Baraj dizisi yeni bölümünde neler olacak, Baraj dizisi 29.bölüm fragmanı yayınlandı mı gibi soruları sıklıkla yöneltirken, ilgili soruların cevaplarını bulmak isteyenler için detaylar şu şekilde sıralanıyor.

Baraj 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


2 Mart Salı günü yayınlanacak Baraj dizisinin 29.bölümüne ait fragman yayınlanmadı. Baraj 29.bölüm fragmanı izlemek için bizi, Ayrıca Fox TV’nin resmi internet sitesi üzerinden de dizinin fragmanları takip edilebilirsiniz;

Ayrıca diziye dair diğer içeriklere her an ulaşım sağlayabilmek için kanalın resmi internet sitesini takipte kalmanız gerekir. Bu sayede Baraj’ın yeni fragmanlarını izleyebilme şansı edinirken, gelecek bölümde neler olacağına dair ipuçları alabilirsiniz. Yine heyecanlı bir fragmanla seyircilerin karşısına çıkan dizide bu salı neler olacağı merakla beklenmeye başlandı.

Baraj dizisinin yeni fragmanı ise pek çok olayın netleşmesine neden olacak gibi gözüküyor. Yayınlanmış olan yeni fragmanda, Nehir artık Bahar’ın yaptığı oyunu resmen anlamıştır. Ve bir sinirle evini basarak Nehir’den ilaç kutusunu ister. Zerrin ise Bahar’ı bu sırada ilaçları dökerken yakalar. Nazım ve Nehir arasında büyük bir tartışma çıkacaktır.

Baraj dizisi en son çıkan fragmanı (28. bölüm 2. fragmanı, Baraj 29. bölüm fragmanı çıkınca burada görünür)

Baraj Dizisi Son Bölümünde Neler Olmuştu?


Baraj’ın son bölümünde Tarık ve Bahar’ın iş birliği, Nehir’in Mert’i kaybetmesine yol açmak üzeredir. Tarık Nehir’in canını bu kadar yakmak istemese de Meryem nedeniyle Tarık büyük bir koz yakalar. Zahra ise bu sırada Meryem’in abisinin ölümü hakkındaki detayları öğrenmesine engel olmakla uğraşmaktadır.

Baraj dizisinin konusu ise Nazım ve Nehir internette bir arkadaşlık sitesinde tanışırlar. Nazım kendisinden çok daha genç olduğunu düşündüğü Nehir’e kendi fotoğrafını göndermek istemez. Bunun yerine İstanbul’un genç ve çapkın delikanlılarından biri olan Tarık’ın fotoğrafını atar. Nehir fotoğraftaki kişiyi beğenince işler sarpa sarar. İşler giderek içinden çıkılmaz bir hale gelmeye başlayacaktır.