Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!
FOX TV reyting rekortmeni dizisi Baraj devam kararı beklenirken bir şok daha yaşandı! Yayınlandığı her salı akşamı EDHO ve Masumlar Apartmanı gibi dizileri geçmeye başaran Baraj dizisinde sürpriz var! Baraj dizisi final ertelemesi beklenirken final öne alındı!

Baraj dizisinde sürpriz!

FOX TV en çok sevilen dizisi Baraj final yapıyor! Yapımcılığını Medyapım ve No:9 Productions'un üstlendiği, başrollerini Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Gizem Karaca ve Burak Yörük paylaştığı Baraj dizisi hayranlarına üzen haber geldi!

Baraj finali erkene çekiliyor!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Baraj dizisi sürpriz bir dizi hazırlığı nedeniyle finali erkene çekiliyor! Baraj dizisi 38. bölümde final yaparak ekranlara veda edecek! Baraj dizisi final tarihi kesinleşti! Baraj dizisi 38. bölümle 4 Mayıs Salı akşamı final yapacak!

Baraj neden final yapıyor?

Baraj dizisi hem hikayenin bir sezon oluşu, hem FOX TV devam etmeme kararı nedeniyle final yapıyor. Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük gibi gençler şimdiden yeni dizilerle anlaştığı bilgisi geliyor. Bu sebeple Baraj dizisi kesin olarak final yapacak. Hayranları FOX TV sık sık arayarak devam etmesini istiyordu ancak Baraj dizisi final kararında oldukça ısrarcı!

Baraj başka kanala geçer mi?

Her final yapan dizi gibi Baraj dizisi başka kanala geçer mi? Baraj kesin bitiyor mu soruları geliyor! Ancak Baraj dizisi kesin olarak final yapıyor! Gelen bilgilere göre Baraj dizisi devam etme ihtimali bulunmuyor. Salı akşamı tüm kanallar dolu olduğu için Baraj dizisi başka kanala geçme ihtimali bulunmuyor!

RTÜK'TEN FOX TV ceza!

RTÜK FOX TV Baraj dizisine verdiği ceza şok etti! Baraj dizisinde hamile olmayan bir kadının hamileymiş gibi davranışları idari para cezası getirdi.

Editör: İlan35