Ünlü oyuncu Tanju Korel ile Hülya Darcan kızı olan oyuncu Bergüzar Korel, mutlu haberi sevenleriyle paylaştı. 2009 yılında ünlü oyuncu Halit Ergenç ile hayatını birleştiren ve bu evlilikten Ali ile Han adında iki erkek çocuğu bulunan güzel oyuncu, üçüncü

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…
Ünlü oyuncu Tanju Korel ile Hülya Darcan kızı olan oyuncu Bergüzar Korel, mutlu haberi sevenleriyle paylaştı. 2009 yılında ünlü oyuncu Halit Ergenç ile hayatını birleştiren ve bu evlilikten Ali ile Han adında iki erkek çocuğu bulunan güzel oyuncu, üçüncü bebeğini dünyaya getireceğini duyurdu. Acun Ilıcalı'nın dizi ve film yayın platformu olan Exxen'de gösterilecek "Kanlı Yayın" adlı dizinin hazırlıkları için kolları sıvayan ünlü oyuncu, sürekli artan koronavirüs vakaları yüzünden çekimlerin ertelendiğini duyurdu. Çekimlerin ertelenmesi nedeniyle üzüldüklerini kaydeden Korel, bebek haberiyle havalara uçtuğunu aktardı.


"Bu haberi hiç beklemiyorduk"


Konuya ilişkin Instagram hesabından paylaşımda bulunan ünlü aktris, 3 yıl boyunca ekranlardan uzak kaldığını hatırlattı. Set ortamını çok özlediğini belirten Korel, Exxen'de yayınlanacak "Kanlı Yayın" isimli dizinin yaratıcı kısmında yer aldığını kaydetti. Bu dizinin hazırlıklarını sürdürürken hiç beklemedikleri bir haber aldıklarını kaydeden ünlü oyuncu, hamile olduğunu öğrenmesiyle ailece sevinçten havalara uçtuklarını belirtti. Hamile olmasının projeye olumsuz anlamda bir etkisi olmayacağını vurgulayan, başka koşullar yüzünden dizinin çekimlerini erteleme kararı aldıklarını ifade etti.


"Hamilelik durumum dizideki karaktere pek uygun değil"


Hamile olması nedeniyle fiziksel görünümünün aylar içinde değişeceğini belirten Korel, bunun dizinin devamlılığı için sıkıntı oluşturduğunu belirtti. Son zamanlarda artan koronavirüs vakaları nedeniyle çekimleri ileri bir tarihe attıklarını kaydeden Korel, hamile olmasının dizideki karaktere uygun olmayacağını ve bu nedenle bazı düzenlemeler yapmak zorunda kalacaklarını aktardı.Çok büyük emek verdikleri bu projeye veda etmek zorunda kalmanın kendilerini üzdüğünü aktaran Korel, yönetmen Can Ulkay ve senarist Selim Erkul da dahil olmak üzere projede emeği geçenlere teşekkür etti, yollarının bir gün yeniden kesişeceğini umduğunu belirtti.