Beşiktaş'ın eski futbolcusu, Manuel Fernandes, takımla birlikte kamp yapmak için bir kaç gün Kocaeli İzmit'e gelmişti ki soluğu İstanbul'da aldı.

İran'ın Sepahan takımına transfer olan Fernandes, takımla birlikte kamp yapmak için geldiği Kocaeli İzmit'te gündüz antrenman yaptı ama gecede kamptan kaçarak Kuruçeşme'de bulunan Oligark isimli mekana geldi.

Portekizli futbolcu İstanbul’da kadın arkadaşlarıyla birlikte Kuruçeşme’deki bir mekâna gitti ve fotoğraflarının çekildiğini görünce mekanda kavga çıkarttı.

Beş kadınla İstanbul gecelerinde eğlenmesi ile gazetecilerin de radarına yakalanan ünlü futbolcu Fernandes, fotoğrafını çeken muhabire saldırdı.

Burak Yılmaz Türkiye'ye mi Dönüyor? Süper Lig'den O Takımda Oynayabilir! Burak Yılmaz Türkiye'ye mi Dönüyor? Süper Lig'den O Takımda Oynayabilir!

Gecenin sonunda mekandan  beş kadınla çıkarken patlayan flaşlarla sinirlenen Fernades’in yanında bulunan ve muhabirlerin görüntü almasına engel olmaya çalışan bir şahıs, menajeri olduğunu söyleyerek Beyaz TV muhabiri Mustafa Ağdağ'a saldırdı.

Bu arada Fernandes de Ağdağ’ın yüzüne yumruk atınca hem yüzünden hem de kolundan yaralanan muhabir polise haber verdi.

Fernandes ve yanındakiler ise taksiye binerek olay yerinden uzaklaştılar.

Manuel Fernandes'den Beşiktaş açıklaması: Geri dönebilirim - Spor haberleri