Beşiktaş'ta Sergen Yalçın dönemi sona eriyor! Okan Buruk geliyor

Siyah beyazlı ekipte büyük şok. Sergen Yalçın ile yollar ayrılıyor. Okan Buruk geliyor. Beşiktaş yönetimi sürpriz görüşmesi Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasına sebep oldu. Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü

Spor 11.06.2021 - 12:40 11.06.2021 - 12:53 Berkay Keskin

Siyah beyazlı ekipte büyük şok. Sergen Yalçın ile yollar ayrılıyor. Okan Buruk geliyor. Beşiktaş yönetimi sürpriz görüşmesi Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasına sebep oldu. Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Okan Buruk oluyor!

Sergen Yalçın Beşiktaş'tan ayrıldı mı?

30 Haziran'da sözleşmesi sona erecek Sergen Yalçın ile Beşiktaş yönetimi anlaşamadı. Sergen Yalçın Beşiktaş'tan ayrılıyor. Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'tan ayrılma sebebi ise şok etti. Siyah Beyazlı ekipte yönetim Okan Buruk ile görüştü ve Sergen Yalçın bunu kabul etmedi!

Çebi izin verdi, Erdal Torunoglulları görüştü!

Beşiktaş'ta başkan Ahmet Nur Çebi, Erdal Torunoglulları tam yetki verdi. Erdal Torunoglulları bugün Okan Buruk ile görüştü. Sergen Yalçın'ın daha önce arkasından böyle bir iş çevrildiğini öğrenince bu sefer affetmedi. Sergen Yalçın, Beşiktaş yönetimiyle arasının açıldığı ve yeni sezonda teknik direktör olmayacağı öğrenildi.

Okan Buruk Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü oluyor!

Adı Galatasarayla da anılan ve Fatih Terim akıbeti ve başkan belli olmadığı için henüz yeni bir takımla anlaşmayan, Başakşehir'i şampiyon yapan Okan Buruk, Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü oluyor. Erdal Torunoğulları sabah saatlerinde Okan Buruk'la görüştüğü ve her konuda anlaştığı öğrenildi. Okan Buruk 2021 2022 sezonunda Beşiktaş'ın yeni teknik patronu olacak.

Sergen Yalçın Beşiktaş'tan neden gönderildi!

Siyah beyazlı ekipte başkan ve Sergen Yalçın arası hep iyi görünüyordu. Ancak Sergen Yalçın, arkasından iş çevrilip biz her konuda anlaşırız diyen başkana kırıldığı ve çok yakın arkadaşları Okan Buruk ile görüşmesinin fotoğraflarını attığı öğrenildi. Sergen Yalçın taraftar için her şartı kabul etse de arada parayla ilgili problemler de yer alıyor.

Sergen Yalçın ayrılıp Okan Buruk'un Beşiktaş'ın yeni patronu olmasına taraftar ne diyecek merak ediliyor.

Erdal Torunoğulları jet yalanlama!

"Okan Buruk’la görüştüğüme dair yapılan haberler tamamen gerçeklikten uzak, kasıtlı ve maksatı beni yıpratmaya yöneliktir. Okan Burak ile şimdiye kadar tek bir görüşmem bile olmamıştır. Hatta telefonla bile 1 kere konuşmadık. Yapılan bu haberlerin amacı bellidir." açıklaması yaptı.

Ancak haber kaynağı bilginin net olduğunu söylemeye bu açıklama sonrası da devam etti!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@