Bir Zamanlar Çukurova eski oyunculara veda yeni oyuncularla devam! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde büyük sürprizler yaşanıyor! Bir Zamanlar Çukurova 1 Nisan perşembe akşamı ekranlara gelecek bölümde büyük sürprizler var! Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölere

Bir Zamanlar Çukurova eski oyunculara veda yeni oyuncularla devam! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde büyük sürprizler yaşanıyor! Bir Zamanlar Çukurova 1 Nisan perşembe akşamı ekranlara gelecek bölümde büyük sürprizler var! Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölerek diziden ayrılıyor! Demir Yaman ise..

Bir Zamanlar Çukurova şok ayrılık!

ATV fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova peş peşe ayrılıklar sürüyor!  Yapımcılığını Tims B'nin üstlendiği, başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Nazan Kesal, Hande Soral ve Kerem Alışık'ın yer aldığı dizide büyük şok! Bir oyuncu daha diziye veda ediyor!

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölüyor!

Daha önce ilk kez ilan365.net okuyucularına paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fekeli diziye veda ediyor! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Kerem Alışık diziye 1 Nisan perşembe akşamı veda edecek. Kerem Alışık TRT 1 ekranlarında yeni program için diziye veda ederken, Teşkilat dizisine gireceği öğrenildi!

Bir Zamanlar Çukurova Demir Yaman ölecek mi?

Bir zamanlar Çukurova 90. bölümüyle 1 Nisan akşamı ekranlara gelecek! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir Yaman fragmanda Fikret tarafından vuruluyor. Ancak Demir Yaman diziye veda etmeyecek. Murat Ünalmış yeni sezonda da dizide yer alacak! Demir Yaman karakteri ve Züleyha diziden şu an için çıkmama kararı aldığını yine okuyucularımıza aktarmıştık!

Bomba isimler geliyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 1 Nisan itibariyle sürpriz isimler kadroya dahil oluyor. Hem kanal hem yapım ekibi diziyi devam ettirmek için büyük uğraşlar veriyor! geçtiğimiz hafta final kararları çıkan Çukurova dizisi devam etmek için yeni oyuncularla anlaşıyor. Bahar şahin geçtiğimiz haftalarda kabul etmediği teklifi tekrar görüşmek istediğini dile getirdi ve diziye dahil olabilir!

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölüyor!Bir Zamanlar Çukurova Hilal Altınbilek devam dedi!

En çok merak edilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde züleyha'nın akıbeti oldu! Züleyha Bir Zamanlar Çukurova dizisine devam edecek!