Bir Zamanlar Çukurova şok ayrılık! ATV fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova Züleyha diziden ayrılıyor! Bir Zamanlar Çukurova başrol diziye veda ediyor! Hilal Altınbilek diziden neden çıktı!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yıldız ismi Hilal Altınbilek diziden ayrılıyor! Züleyha ölecek mi? Umut, Züleyha'yı kurtaracak mı? 

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Ölecek Mi? Hilal Altınbilek Diziden Ayrılıyor!

ATV'nin Perşembe günü reytinglerde zirve dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bu hafta yine heyecan dorukta. Dizinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek sezon sonunda diziden ayrılacak iddiaları erkene mi alındı? Züleyha hamilelik haberiyle sevinç yaşarken yolda bir kamyon tarafından dökülen yağ nedeniyle arabanın hakimiyetini frenler tutmadığı dolayısıyla kaybeder ve kaza yapar. Ümit ise her şeyi Züleyha'ya anlatmak için yola çıkarken Züleyha'nın kaza yaptığını görür.

Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Bülent Polat, Furkan Palalı, Melike İpek Yalova gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi 93. bölümü ile 22 Nisan 2021 Perşembe günü ekranlara geldi. Dizi de yine heyecan eksik olmadı. 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bu sezon büyük kan kayıpları yaşandı. Önce dizinin Hünkar Yaman'ı Vahide Perçin ardından da dizinin Yılmaz'ı Uğur Güneş diziye ölerek veda etmişt,. Son olarak ise dizinin Behice'si Esra Dermancıoğlu yine diziye ölerek veda etmişti. Dizi bitecek mi derken diziye yeni oyuncular Furkan Palalı ve Hande Soral dahil olmuştu. Ancak dizide başrol oyuncularının vedası devam edecek. Önce diziden ilerleyen bölümlerde dizinin Hekim Hanım'ı Müjgan karakterine hayat veren Melike İpek Yalova'da diziye veda edecek. 

HİLAL ALTINBİLEK'DE Mİ AYRILIYOR?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek'in de sezon sonuda ayrılacağı haberleri öğrenilmişti. O bölümler geldi mi? Züleyha ölecek mi sorusu cevap arıyor!

Bir Zamanlar Çukurova final yapacak mı?

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

İlk olarak ilan365 okuyucuları okuttuğu Bir Zamanlar Çukurova final yapmayacak. Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon onayını aldı! Bir Zamanlar Çukurova Müjgan ayrılığı sonrası Hilal Altınbilek karakteri Züleyha diziden çıkarsa yeni oyuncular geleceği biliniyor. Adana olduğu için başroller 3 yılının ardından 4. yıl dizide geçirmek istemedikleri biliniyor!