Bir Zamanlar Çukurova setinde aşk kavgası! ATV'nin Perşembe akşamları sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da yaşanan ayrılıkların arkasındaki gizlenen neden ortaya çıktı. Setteki aşk krizi kavgasında neler olmuş neler! Dizinin Yılmaz'ı Uğur Güneş ve Zül

Orjinal tester parfümler nasıl alınır? Kalıcı orjinal ucuz tester parfüm adresi Orjinal tester parfümler nasıl alınır? Kalıcı orjinal ucuz tester parfüm adresi
Bir Zamanlar Çukurova setinde aşk kavgası! ATV'nin Perşembe akşamları sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da yaşanan ayrılıkların arkasındaki gizlenen neden ortaya çıktı. Setteki aşk krizi kavgasında neler olmuş neler! Dizinin Yılmaz'ı Uğur Güneş ve Züleyha'sı Hilal Altınbilek arasındaki aşk sette büyük bir kavgaya neden olunca araya Murat Ünalmış girmiş. Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık aşkı sonrası ipler kopmuş. Bir Zamanlar Çukurova dizisine ilerleyen bölümler de ise yeni bir oyuncu dahil olacak. İşte detaylar!

Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Vahide Gördüm gibi isimlerle yola çıkan dizi Bir Zamanlar Çukurova setinde yaşanan kavga sonrası ayrılık kararları alınmış. Dizinin başrol oyuncuları Vahide Gördüm, Uğur Güneş'in ayrılıkların ardında ki gerçek ortaya çıktı. Diziden yakın zaman da çıkacak olan Kerem Alışık'ın da kavgada yer aldığı öğrenildi.

Geçtiğimiz sene bir aşk yaşayan Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek ayrıldıktan sonra sette sürekli tartışmalar yaşanmış. Yaşan bu tartışmalara Murat Ünalmış'da dahil olunca bu sefer Murat Ünalmış'la Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek'in araları bozuluyor. Ancak olaylar asıl bundan sonra başlıyor.

Hilal Altınbilek daha sonra Kerem Alışık ile aşk yaşamaya başlayınca bu sefer dizide baba ve oğulu oynayan Uğur Güneş ile Kerem Alışık'ın arası açılıyor. Uğur Güneş daha fazla dayanamayarak diziden çıkmak istiyor ve yapımcı tarafından bu isteği olumlu karşılanıyor.

Hilal Altınbilek daha sonra başka bir isimle aşk yaşamaya başlayınca bu sefer Kerem Alışık diziden ayrılmak istiyor. Bunu da İstanbul'u çok özledim o nedenle ayrılmak istedim diyerek kapatıyor. Yapımcıların araya girmesiyle şimdilik Kerem Alışık ikna edilmiş durumda. Ancak ilerleyen zamanda ne olacak bilinmez.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNDE NELER OLACAK?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ilerleyen bölümlerde neler olacağı da öğrenildi. Dizide Demir Yaman yeni giren başhekim Ümit ile aşk yaşamaya başlayacak. Züleyha ise kayınvalidesi Hünkar Hanım'ın kaderini yaşayacak. Kendini işine adayacak. Tam başarılı olacakken büyük bir zorlukla karşılaşacak ve başarısız olacak. Ancak daha sonra durumu toparlayacak. Diziye Zülayha ile ilişkilendirilen yeni bir karakter dahil edilecek. Demir ise Ümit'ten ilerde büyük bir darbe yiyecek.