ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde beklenmedik karar! Dizinin final tarihini açıkladı! İşte tüm detaylar;

Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinden üzücü haber geldi. Set yaşanan gerginliklerden bıkan yapımcı Timur Savcı ve Burak Sağyaşar oyunculara resti çekti!

Bu sezon ardı ardına yaşanan başrol oyuncularının ayrılığı altında sette yaşanan gerginlikler olduğu ortaya çıkmıştı. Diziden önce Hünkar Yaman karakterine hayat veren Vahide Perçin ayrılmıştı. Ardından ise dizinin Yılmaz'ı Uğur Güneş diziye veda etmişti. Son olarak ise diziye Behice karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu veda etmişti. Setten gelen haberlerde Uğur Güneş ile Kerem Alışık'ın sürekli olarak gerginlik yaşadığı yönündeydi. Bu gerginliğinin nedeni ise Hilal Altınbilek olduğu iddia edilmişti. Uğur Güneş daha fazla dayanmak istememiş ve sözleşmesini yenilemeyerek diziye veda etmişti. 

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Ancak sette gerginlikler hala devam ediyor. Son gelen haberlerde dizinin Fekeli'si Kerem Alışık'ın bu seferde Murat Ünalmış ile sürekli olarak kavga ettiği yönündeydi. Geçtiğimiz haftalarda tartışan oyuncuları yapımcı Timur Savcı araya girerek sonlandırmıştı. Ancak ikili arasındaki buzlar erimeden yeni bir kavga meydana geldi. Bu sefer yaşanan kavga seti durduran cinsten olunca tüm teknik ekip bu durumdan sıkıldıklarını yapımcıya iletti. 

Yaşanan son kavgada Kerem Alışık çekim sırasında bir sahneyi değiştirmek isteyince Murat Ünalmış duruma tepki göstermiş ve senaryoyu manipüle etmek bu diyerek itiraz etmişti. Bunun üzerine Kerem Alışık'ta Murat Ünalmış'a hakaret etmiş ve ikili birbirlerinin üzerine yürümüştü. Yönetmen Murat Saraçoğlu'da seti durdurmş ve setteki kavganın görüntülerini yapımcıya iletmişti.

KANAL BİTMESİNİ İSTEDİ

Yapımcı Timur Savcı setten her hafat gelen şikayetler üzerine dizinin üzerini çekti. Oyunculara rest çektiği öğrenilen yapım şirketinin gerginliklerin devam etmesi durumunda diziyi bitireceğini iletti.  

Setten gelen bilgilere göre her hafta yaşanan gergin ortamdan yönetmenden teknik ekibe ve oyunculara kadar herkesin durumdan şikayetçi olduğu ve işlerini yapmak istemediklerini öğrenildi. Kavgalardan ötürü yaşanan set duraksamalarının son haftalarda sürekli olarak yaşanması yapımcıyı bezdirmiş durumda.. Yeni sezonda yayınlancağı söylenen dizinin her an final bölümü ile ekranlara gelebileceği öğrenildi. Perşembe akşamları Kanal D'de Camdaki Kız dizisininde başlaması üzerine kan kaybeden Bir Zamanlar Çukurova dizisinde kanalın da isteği doğrultusunda final çok yakın görünüyor.