Survivor yarışmasında iletişim ödülünü kazanan Ünlüler takımı, hiç beklemediği bir durumla karşılaştı. Telefonu eline alan yarışmacılardan İsmail Balaban'ın annesi, yarışmacının nişanlısı Gamze Atakan hakkında "Hiçbir şey bıraktığım gibi kalmadı oğlum. O

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yarışmasının dün gece yayınlanan bölümünde yaşanan bir olay büyük yankı uyandırdı. Dün akşam yayınlanan bölümde iletişim oyununu kazanan Ünlüler takımının yarışmacıları, ödül olarak anneleriyle konuşma fırsatı buldu. Üç kez Kırkpınar başpehlivanı olan İsmail Balaban'ın annesiyle yaptığı konuşma ise duyanları şoke etti.

"O kız bildiğimiz gibi değilmiş oğlum"

Annesiyle konuşmak için telefonu eline alan İsmail Balaban, annesinin kouşmasıyla neye uğradığını şaşırdı. Geçen yıl nişanlandığı Gamze Atakan ile zehir zemberek ifadeler kullanan anne Balaban'ın "Bırakıp gittiğin kız bildiğimiz değilmiş oğlum" sözleri üzerine Ünlüler takımı adeta buz kesti. İsmail Balaban'ın Survivor'a katıldığı zamandan bu yana aylardır sinir krizleri geçirdiğini kaydeden Anne Balaban, gözyaşları eşliğinde "Onun adını anma oğlum" dedi.

Duyduklarıyla neye uğradığını şaşıran İsmail Balaban'ın annesi şu şoke eden ifadeleri kullandı:

"Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Hiçbir şekilde onun adını anma. Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. Ben neler çektim. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Bana neler yaşattılar sen gittikten sonra. Bunlar yılanmış oğlum. 4 aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine dikkat et."

İsmail Balaban: "Önce annemle konuşmak istiyorum" 

Bu konuşma üzerine yalnız kalmak istediğini söyleyen İsmail Balaban müsaade istedi. İletişim ödülünün ardından akşam düzenlenen konseyde İsmail Balaban'ın durumuna değinen Acun Ilıcalı, "Eğer istersen seni nişanlın Gamze ile görüştürebiliriz" teklifini sundu. Bu hakkını nişanlısı Gamze'yi değil annesini arayarak kullanmak istediğini kaydeden İsmail Balaban, olayları ilk olarak annesinden dinlemek istediğini söyledi. 

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Gamze Atakan o fotoğrafı sildi!

İsmail Balaban'ın ilk olarak kendisiyle değil de annesiyle konuşmak istemesi üzerine Gamze Atakan, nişanlışı İsmail Balaban ile çektirdiği profil fotoğrafını kaldırdı. Nişanlısı İsmail Balaban'ın annesinin kendisi hakkında "O bir yılan" ifadesini kullanmasının üzerine Gamze Atakan'dan herhangi bir açıklama gelmedi.