Bomba! Ortalık Karışacak! Seren Serengil ve Arif Verimli Geliyor! Müge Anlı'ya İmalı Paylaşımlar!

Gündüz kuşağında işler karışacak! Müge Anlı çıldıracak! Arif Verimli ve Seren Serengil yeni program için hazırlık yapıyor!

Gündem 24.08.2021 - 14:12 24.08.2021 - 14:15 Ece Sahan

Artık gündüz kuşağı programı denince akla gelen ilk iki isim var. Bu isimler genellikle Müge Anlı ve Esra Erol.

Evlilik programları yasaklanmadan önce kulvarın zirvedeki ismi olan Esra Erol programı yayından kadlırıldığında ekranlara yeni formatı ile gelmeye devam etti. Esra Erol'da adı verdiği yeni program formatında Müge Anlı tarzına geçen Esra Erol ve Müge Anlı arasında savaş başlamıştı.

Bu formatın tartışmasız zirvedeki ismi Müge Anlı on yılı aşkın süredir kayıpları buluyor, cinayetleri çözüyor ve sosyal medyada ses getiren programlara imza atıyor. Esra Erol'da evlilik programı sonrası kulvarına buna kaydırmaya çalışmıştı. Ancak bir marka haline gelen Müge Anlı'yı geçemeyeceğiniz anlayınca daha çok kayıp isimleri bulmak ve aile içi yaşanan entrikaları ve skandalları duygusal bir şekilde ele almayı seçti.

Esra Erol ve Müge Anlı arasında zaten soğuk bir reyting savaşı varken, laf sokmalar varken bu çekişmeye ses getirecek biri daha ekleniyor.

Bu sezon Ece Üner'den Didem Arslan'a pek çok isim aslına Müge Anlı'ya benzer formatta programlarla ekrana gelecek. Ancak bir isim var ki sanırızı Müge Anlı ile büyük bir kapışma yaşayacak. 

Yıllardır magazin programları sunan ve yorumları ile sosyal medyada gündem olan Beyaz Tv'nin Söylemezsem Olmaz programının suncusu Seren Serengil geçtiğimiz aylarda şaşırtıcı bir hayalini açıklamıştı.

Seren Serengil Müge anlı ve Esra Erol'un tarzında bir kadın programı sunmak istediğini hatta bu sezon bunun için hazırlıklara bile başlamdığını açıkladı. Ancak Serengil'in sağlık problemleri nedeniyle ve çeşitli açıklanmayan sebepler nedeniyle bu hayalini hayata geçiremediği öğrenildi.

Ancak bomba bir gelişme yaşandı! Müge Anlı Çıldıracak!

seren-serengil-arif-verimli

Seren Serengil, Müge Anlı'yı çıldırtacak bir isimle program karşsına geçmeye hazırlanıyor. Müge Anlı ile yıllardır program yapan ancak geçtiğimiz sezon Şevki Sözen ile tartışmasını öne sürerek programdan ayrılan ve sosyal medyada aktif olarak yer almaya başlayan Pr. Dr. Arif Verimli,  Serengil'e yazdığı mesajlar saklanan müjdeyi gözler önüne serdi.

 Arif Verimli Seren Serengil'in Söylemezsem Olmaz programının yeni sezona başlamasını tebrik etti. Ancak mesajda yer verdiği ifadeler Müge Anlı'ya gönderme olarak yoruldu ve yeni bir iş birliğinin müjdesi olarak algılandı.

Arif Verilmli yazdığı mesajda "Benim için çok değerlisin herkes başka sen başkasın." ifadelerine yer verdi. Bu sözler ise sosyal medyada "Hocam Müge Anlı'ya mı laf soktunuz?" yorumlarına neden oldu. 

Arif Verimli Seren Serengil ile Dönüyor!

Ancak bu sözlerin ayrıca yeni bir program çalışması iddiası olduğunu kanıtlar nitelikte olması da yeni bir tartışma çıkartacak. 

Seren Serengil yıllardır Müge Anlı tarzında bir program için hazırlık yaptığını söylemişti. Kulislerde konuşulanlara göre Serengil'in programın Arif Verimli danışman olarak yer alacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@