Şok İddia! Kenan Doğulu Koronavirüs Pozitif Olduğu Halde Konser Mi Verdi?

Kenan Doğulu Koronavirüs pozitif olduğu halde sahneye çıktığı iddiası ortalığı karıştırdı.

Magazin 24.08.2021 - 13:36 24.08.2021 - 13:43 Ece Sahan

Yeni sezona dün itibarıyla start veren Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Seren Serengil yine daha ilk günden gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya attı.

Seren Serengil programın ilk gününde magazin dünyasını sarsan dedikodularla masaya oturdu.  Bircan Bali ve Seren Serengil'in yorumları ile ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programında ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile ilgli şok suçlama yapıldı.

Seren Serengil Keren Doğulu'nun koronavirüse yakalandığını ve sonucunun pozitif olduğu halde sahneye çıkıp yüzlerce kişiyi riski attığını ileri sürdü.

Bircan Bali ve Deniz Akkaya'nın da kadrosunda bulunduğu programda gündemi sarsan iddia Seren Serengil'den geldi.

Seren Serengil, Kenan Doğulu'nun Koronavirüs testinin pozitif olduğu halde halde konser verdiğini ifade etti. Seren Serengil, Kenan Doğulu'nun yüzlerce izleyicisini ve çalışma arkadaşlarını, müzisyenleri riski atacak biri olmadığını düşündüğünü ifade etti ancak konser anlaşmasını iptal edememiş olabileceğini vurguladı.

Programın bir diğer sunucusu Bircan Bali de Kenan Doğulu'nun sonucunu paylaşması gerektiğini ve bu iddiaları yalanlaması gerektiğini aksi takdirde bu davranışın hiç uygun olmadığını söyledi.

Seren Serengil programda bu iddiayı çok güvendiği bir sağlık çalışanından aldığını söyleyerek doğruladığını ifade etti. Program sonrası sosyal medyada da Kenan Doğulu için bu ne sorumsuzluk yorumları yapıldı.

Kenana Doğulu'dan ise iddialar için hala bir açıklama gelmedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@