Ayçiçek Yağı fiyatlarıyla ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. 1 LT Ayçiçek Yağı 15,36 TL’ye satılıyor! Bitmeden yetişen alıyor. Bitmeden alın pişman olmayın.

Ayçiçek Yağı fiyatı haberleri gelmeye devam ediyor. 1 LT Ayçiçek Yağı 15,36 TL’ye satılıyor! Böylesi daha önce yapılmadı! Bitmeden yetişen alıyor. Ayçiçek Yağı fiyatları hala gündemden düşmüyor. Fiyatlar o kadar arttı ve indirim geldi ki vatandaşlar artık bunu takip edemiyor. Market raflarında hala ayçiçek yağı var ama fiyatlardan ötürü kimse yanına yaklaşamıyor. O kadar çok fiyatlanma yaşandı ki bu fiyatlanma da olmasa bütün market stokları da bitecekti. Fakat bu anlamda Rusya’dan gelen ham yağ stoku, rafine edilir edilmez hemen pazara sürüldü. Hem de ayçiçek hasatı da başladığı vakit ülkemizin ayçiçek yağı ile alakalı bütün sorunları süratli bir şekilde giderilecek. 

1 LT Ayçiçek Yağı 15,36 TL’ye satılıyor!

Gözden kaçırmayın

Kafalar Karıştı! Yeni Nesil "Bergen" Petek Dinçöz Değil de Can Tanrıyar Çıktı! Mahkemelik Oldular... Kafalar Karıştı! Yeni Nesil "Bergen" Petek Dinçöz Değil de Can Tanrıyar Çıktı! Mahkemelik Oldular...

1 litre ayçiçek yağı Türkiye’de 15,36 TL’ye satılıyor. Alım yapacak olanlar amacıyla satın alım sınırı belirlenmiş fakat insanlar akrabalarının hesabından, diğer kredi kartlarından ve diğer adreslerden 1 litre İdeal ayçiçek yağı siparişi veriyor. Aliexpress isimli e-ticaret sitesinde yer alan 1 litre ayçiçek yağı tam 15,36 TL’ye satılıyor. 

1 Litre Ayçiçek Yağı Aliexpress'ten Nasıl Sipariş Edilecek?

Aliexpress e-ticaret sitesi, dünyanın en büyük alışveriş sitesi olarak biliniyor. Aliexpress sitesinde satılan ürünler diğer sitelere göre daha ucuz oluyor. Aliexpress sitesinden verilen sipariş Türkiye'ye PTT aracılığıyla geliyor. 1 litre ayçiçek yağı siparişi vermek amacıyla Ayçiçek yağı en uygun 1 Lt - AliExpress bağlantısına tıklamalı ve sipariş vermelisiniz. 15 gün bağlamında da Türkiye’ye gönderim olanağı da var.   

Ayçiçek Yağı nedir?

Günlük beslenmenin, karbonhidratlardan ileri en büyük bölümünü yağlar belirlediği için , tüketilecek yağın miktarı kadar çeşidi de büyük ehemmiyet taşımaktadır. Belki de, çoğu insanın sağlıklı beslenme yönünden zihnini en çok meşgul eden konu, beslenmedeki yağ alımıdır. Dünya Sağlık Örgütü ve Besin Tarım Teşkilatı’nın ortaklaşa yaptığı çalışmalar sonucunda, sağlıklı bireylerde günlük kalorinin %25-30’unun yağlardan karşılanması gerektiği belirlenmiştir.