2022 yılı içinde taban olarak emekli maaşları 2.500 TL olarak belirlenmişti. Maaşların açıklanması sonrasında bankalar maaşlara ek olarak para verilmesini açıklamaya başladılar

2022 yılı içinde en düşük emekli maaşlarının 2500 TL olarak açıklamasından anında sonra bankalardan da aynı şekilde yeni oranlar ilan edilmeye başlandı. Emekli kişilerin alacakları maaşları ek bir şekilde TEB Bank'tan 2100 TL'lik ekstradan para ödenecek. Ülkemizdeki milyonlarca emekli vatandaş, 2022 yılı içinde sonsuz alanda meydana gelen zamlar akabinde emekli maaş zammının yetersiz olduğunu görmeye başladı. Alım kuvveti iyice düşüşe atlattıktan sonra emekli kişilerin cebini rahatlatacak destek ödemeleri peş peşe gelmeye başladı. Son haber ise TEB Bank doğrultusundan duyuruldu. 

Emekli maaşı 4.600 TL oluyor

Bu haber SGK-SSK ve Bağkur'lu emeklileri şıkır şıkır oynatacak! 2100 TL destek ile aylıklar 4.600 liraya çıkacak! SGK ile bankalar arasında yapılan mutabakat sözleşmesinin imzalanmasının anında ardından en büyük kazanan yine emekli vatandaşlar oldu. TEB Bank tarafından 2.100 TL varan ek promosyon miktarları vatandaşları cezbediyor. SGK, BAĞ-KUR ile emekli sandığı emeklilerine verilmiş  aylıklarını 3 sene vade amacıyla TEB Banka taşımaları halinde en düşük emekli maaşı olarak 2500 TL maaş almakta olan bir vatandaş yönünden promosyon ödemesi ile birlikte bu miktar 4.600 TL'ye çıkacak.

Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor! Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor!

Emeklilere 2.100 TL’ye varan destek TEB Bank tarafından hesaplara yatıyor. Emekli maaşını TEB’e taşıyarak 3 sene vade süresince TEB’den almayı taahhüt eden ve en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı sahip olan emekli maaş müşterileri 1.800 TL’ye varan promosyon kazanıyor.