Yarın sabah hesaplara geçmeye başlıyor. Emeklilere son dakika haberi verildi. Emekliye 5000 TL ödeme var! Mart ayı sonuna kadar alın! İşte haberimiz ile ilgili detaylar...

Emekli olan milyonlarca vatandaşa bankalar bağlamında 5.000 TL nakit avans yani nakit para ödemesi yapılıyor. SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler amacıyla Mart ayı sonuna kadar paranızı alabilirsiniz.  Emekli olan milyonlarca vatndaş amacıyla güzel haberler Mart ayında peşi sıra gelmeye devam ediyor. Bu anlamda 5.000 TL nakit avans ödemeleri büyük bir şekilde gereksinimleri karşılayacak. Bu kampanya bağlamında Halkbank doğrultusundan oluşturulan kampanyalar ise vatandaşlar tarafından oldukça beğenilmiş durumda. Yapılan bu kampanyaların sonrasında özel bankalar da bunlara ilgi göstermiş durumda. Nakit avans miktarları bankaların bankamatik kartı hesaplarına göre ve vatandaşların kişisel hesaplaraına göre farklılık arz etmektedir. Emekli maaşınızın yatırılmış olduğu hesap üzerinden nakit avansınızı anında alabilirsiniz. Banka şubelerinden ya da çevrimiçi mobil programları üzerinden yapabilirsiniz. 

Halkbank  5.000 TL veriyor

Bugün açıklandı! Yarın sabah başlıyor! Emekliye 5000 TL ödeme var! Mart ayı sonuna kadar alın! Emekli maaşını Halkbank bağlamından alan emekli vatandaşlar, Vatandaşlar emekli maaşını aldıkları Halkbank bağlamında  5.000 TL nakit avanslarını hemen alabilecek. Halkbank amacıyla internet şifresi alıp müracaat hakkından faydalanabilirsiniz. 

Emekli maaşınızı almış olduğunuz bankalar üzerinden 2 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak bağlamında ise kredi notunuzun iyi durumda olması gerekmektedir. Bankalar bazı şartlar ister en önemlisi olan da kredi notlarıdır. Kredi notu düşük olanlara nakit avans verilmiyor. 

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

Burganbank 5.000 TL veriyor

Kamu bankaları ardından kampanya özel bankalara da sıçramış durumda. Burganbank emekliye avans ödemelerinde ön plana çıkıyor. Burganbank emekli vatandaşlara maaşı kendi bankalarından alması bağlamında 5.000 TL veriyor. Ayrıca bu banka emekliye düşük faiz oranlarıyla tüketici kredisi de veriyor.