Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız hayranları ayrılık üzeri ayrılığa şahit olacak. Dizinin önemli iki ismi diziye veda ediyor!

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Başrollerinde Burcu Biricik, Enis Arıkan, Nur Sürer, Tamer Levent, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut gibi isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisinde ardı ardına ayrılık yaşanacak.

Geçen sezona damga vuran Gülseren Budayıcıoğlu eser uyarlamalarından biri olan Camdaki Kız bu sezonda Perşembe akşamları zirve savaşını sürüdürüyor. Camdaki Kız dizisinin finali merakla beklenirken diziden önemli ayrılık haberleri geldi. Diziden geçen sezon ilk olarak Şerif Erol ayrılmıştı. Daha sonra ise sezon başında dizinin Feride'si Nur Sürer'in diziye veda edeceği yazılmış ancak bu veda gerçekleşmemişti. Ancak bu sefer diziye kimin veda edeceği belli oldu! Dizinin Cana'sı Hande Ataizi diziye veda ediyor! 

Camdaki Kız dizisine geçen sezon Yüsra Geyik dahil olmuş ancak Geyik'in çok ön plana çıkarılıp Cana ve Selen karakterlerinin arkada kaldığı gerekçesiyle Selma Ergenç ve Hande ve Ataizi'nin duruma tepki gösterdiği ve bu tepkiler sonrası Geyik'in diziden çıkarıldığı iddia edilmişti. 

Ancak bu sefer işler ters döndü! Dizinin Cana'sı Hande Ataizi'nin diziye veda edeceği öğrenildi. İddialara göre dizinin entrika kraliçesi Cana'sı Hande Ataizi diziye bu sezon veda edecek. Ataizi'nin diziye nasıl veda edeceği ise henüz bilinmiyor.

Diziden gelen bir diğer ayrılık haberi ise iddialara göre Nur Sürer! Bu sezon ayrılacağı iddia edilen oyuncunun sezon sonu diziye veda edeceği kulislerde konuşulan bir diğer konu. Feride karakterinin ölerek diziye veda edeceği belirtiliyor.