Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız dizisinde ardı ardına ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor!

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Başrollerinde Burcu Biricik, Hande Ataizi, Enis Arıkan, Tamer Levent, Feyyaz Şerifoğlu, Nur Sürer, Selma Ergenç gibi isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisinde bu sezon vedalar bitmiyor

Geçtiğimiz 2 sezona damga vuran Gülseren Budayıcıoğlu imzalı Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız dizisinde bu sezon ayrılık sezonu. Diziden ardı ardına gelen ayrılık haberleri hayranarı şoka uğrattı. İlk olarak Şerif Erol'un ayrıldığı diziden bu sezon 3 ayrılık yaşanacak!

Camdaki Kız dizisi 3. sezonuyla yine zirvedeki yerini Perşembe günleri kimseye kaptırmıyor. Yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu OGM Pictures'un başarılı dizisi Camdaki Kız'da ayrılık üzerine ayrılık yaşanıyor.

6217ef025cf3b00a3c96ab70

Dizinin 61. bölümünde Cana’ya hayat veren Hande Ataizi'nin diziye veda edeceği belirtilmişti. Bir ayrılık haberi de dizinin Pervin’inden geldi. Pervin karakterini canlandıran Laçin Ceylan'ın da diziye veda edeceği duyruldu.

Diziye Rafet Koroğlu’nun eski sevgilisi Pervin olarak giren oyuncu diye veda edecek. Laçimn Ceylan'da tıpkı Hande Ataizi gibi diziye 61. bölümde veda edecek.