Dünyaca ünlü yönetmen Ahmet Ertegün'e taciz davası şoku!

Dan Bilzerian de Nusret'i Rezil Etti! Dan Bilzerian de Nusret'i Rezil Etti!

ABD'nin önde gelen müzik endüstrisinin şirketlerinden Atlantic Records'un eski sahibi Ahmet Ertegün'e ölümünden 16 yıl sonra taciz davası açıldı! Ahmet Ertegün'e pek çok cinsel suçlarla itham edildiği bir dava açıldı!

ABD'nin Manhattan mahkemesinde açılan davada, Atlantic Records'un eski çalışanı Jan A. Roeg, ünlü müzik yapımcısı ve şirketin eski sahibi Ahmet Ertegün'ü, "Şiddetle cinsel saldırıda bulunmak, elle taciz etmek, oral seks yapmaya zorlamak, düzenli olarak önünde mastürbasyon yapmakla" suçladı. Ertegün'ün cinsel saldırısının ünlü yapımcının Upper East Side semtindeki evinde ki iş toplantısı sırasında olduğu belirtildi.

300 milyon dolar serveti bulunan Ahmet Ertegün 2006 yılında Rolling Stones konseri sırasında düşerek 83 yaşında hayatını kaybetmişti.

Atlantic Records'da yirmi yılı aşkın süre çalışan mağdur Roeg, Ertegün'ün kendisini rutin olarak taciz ettiğini iddia etti.

Ertegün'ün asistanlığını yapan Dorothy Carvello ise yazdığı kitapta Roeg'den Ertegün'ün kız arkadaşı olarak bahsetmişti. Roeg ise bu iddialar için rızaya dayalı bir cinsel ilişki yaşamadığını söyledi.