Yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği Camdaki Kız dizisinin başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu paylaşıyor. Perşembeleri Kanal D'de yayınlanan dizi, konusu ve oyuncularıyla çok dikkat çekiyor. Özellikle Koroğlu Ailesi'nin en küçük çocuğu Muzaffer izleyiciler tarafından araştırılıyordu. Bu akşam yayınlanan Camdaki Kız 3. bölüm fragmanında Muzaffer'in yüzü ilk kez göründü. Sedat'ın Cana ile magazincilere yakalanmasıyla evde çıkan krizi yatıştırmak için odasından çıkan Muzo herkesi şaşırttı. Tanıtımı izleyenler ise Muzo nasıl biri? Camdaki Kız'ın Muzo'su kim? araştırmaya başladı.

Camdaki Kız Muzaffer kim?

Camdaki Kız dizisindeki Muzaffer karakteri evin küçük oğlu. Odasından hiç çıkmayan Muzo, hesap kitap işlerini ve şirket için yapılacak çizimleri hallediyor. Ayı zamanda kuşlarını besliyor. Dizide Muzaffer ile ilgili başka bir detay göremedik. Ancak Camdaki Kız kitabında Muzo nasıl biri? Kitaptaki bilgilere göre; Muzaffer ailenin küçük oğludur. Önce Sedat, sonra Suat ve en son Muzaffer doğmuştur. Dizide kitaptaki Suat, Selen karakterine dönüşmüştür. Kitapta Hayri'nin anlattığı bilgilere göre; Muzaffer için kitapta Kambur Muzo denilmektedir. Hiç görülmez, odası uzay istasyonu gibidir. Koroğlu ondan utanır. Muzaffer ve Suat ikizdir, annesinin karnındayken Suat Muzaffer'in üstünde kalmıştır ve o yüzden kamburdur. Kitapta babası kendinden utandığı için saklanan Muzaffer, Camdaki Kız dizisinde sosyofobisi olduğu için odasından çıkmayacak gibi görünüyor.

Dizinin yeni bölüm fragmanında gördüğümüz kadarıyla Camdaki Kız'ın Muzaffer'i Enis Arıkan olacak. Uzun bir süredir herhangi bir yapımda rol almayan Arıkan, izleyenleri şaşırtacağa benziyor. Hal böyle olunca Enis Arıkan kimdir? Memleketi neresi, yaşı kaç? 

Enis Arıkan kimdir? Kaç yaşında

Son dönemin popüler isimlerinden Enis Arıkan, 3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Performans Bölümü’nden mezun oldu. Şebnem Bozoklu ve Ezgi Mola gibi pek çok ünlü isimle sınıf arkadaşı olan Enis Arıkan, birçok reklam projesinde rol aldı.

İlk dizi kariyerine 1998 yapımı Aynalı Tahir dizisi başlayan Enis Arıkan, bu dizi ardından Çekirdek Aile, Kadın İsterse, Genco, Aşk ve Ceza, Cesur Hemşire ve Hayat Ağacı gibi pek çok projede yer aldı. Enis Arıkan asıl çıkışını ise başrollerini Gürse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren ve Cengiz Bozkurt’un yaptığı Jet Sosyete dizisiyle yaptı. Bu dizide canlandırdığı Tony karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Enis Arıkan, skeç tadındaki Youtube ve instagram videolarıyla da gündeme geliyor.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Öte yandan Arıkan bir süredir Exxen'de @enisarıkan adıyla bir talk show programı yapıyor ve her hafta birbirinden ünlü konuklarını sorularıyla terletiyor.

Editör: İlan35