Can Tanrıyar ortadan kayboldu. Can Tanrıyar nerede merak ediliyor.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!
Can Tanrıyar ortadan kayboldu. Can Tanrıyar nerede merak ediliyor. Can Tanırya kaçırıldı mı yoksa kaçtı mı? Nereden ortadan kayboldu?

Uçankuş TV'yi finanse eden Metin Güneş ile Can Tanrıyar arasında yaşanan maddi sorun ilginç yerlere geldi. Can Tanrıyar, Uçankuş TV’yi geçtiğimiz aylarda Maslak'ta eski iş yerlerinden daha lüks bir yere taşımıştı.

Uçankuş TV'yi finanse eden Metin Güneş, 1 buçuk yıl sonra kanalın yüzde 65 ortağı olan Can Tanrıyar'dan durum raporu isteyince ilginç durunlar oldu.

CAN TANRIYAR NEREDE?Metin Güneş'in durum raporu istemesi üzerine Can Tanrıyar ortadan kayboldu. Can Tanrıyar'ın 5 aydır hiçbir ödeme yapmadığı iddia edildi. Uçankuş Tv'nin işyeri kirası, uydu ödemeleri, çalışanların maaşları maaşlarının ödenmediği öğrenildi.

Son olarak Can Tanrıyar'ın ortadan kaybolmasıyla Uçankuş Tv'nin kapıları kapattı. Çalışanlar ise her gün kanalın önüne gelerek tutanak tutturup emeklerinin karşılığını hukuki olarak almaya çalışıyor.

İddialara kanalın finansörü Metin Güneş’in Can Tanrıyar’a aylık 450 bin dolar gönderdiği ancak Can Tanrıyar'ın bu parayı ne yaptığına dair hesabını Metin Güneş'e açıklamadı ve ortadan kayboldu.

CAN TANRIYAR KİMDİR?

1960 yılında İstanbul'da doğdu. 15 yaşında babasının sahibi olduğu saunada çalışmaya başlamıştır. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi mezundur.

Milli Hentbol Takımı'nda forma giymiştir.

Milliyet Gazetesi'nde muhabirlikle gazeteciliğe başlamış daha sonra Sabah, Güneş ve Tan gazetelerinde spor muhabirliği yapmıştır.

Can Tanrıyar spor yazarlığı yaptığı sırada futbol ile magazini birleştirme fikriyle Televole programını ortaya çıkarırı ve ilk yapımcılık deneyimini yaşar.

"Uçankuş" adlı programı yaptı. Yapımcılığı ve gazeteciliğinin yanı sıra beste yapmışlığı da vardır. 1988 yılında evlendiği ilk eşi Şafak Demircioğlu’ndan Oğulcan ve Anılcan adında iki oğlu vardır.

2008 yılında Beyaz Show programında canlı yayında şarkıcı Petek Dinçöz ile evlenerek magazinde gündem olmuştur.