Bir süredir Türk oyuncu Can Yaman ile aşka yelken açarak herkesi şaşırtan İtalyan spor spikeri ve sunucu Diletta Leotta, alyansıyla poz verdi. Instagram hesabıdan bir pozunu paylaşan Leotta'nın fotoğrafta sergilediği yüzük için Can Yaman'ın 28 bin doları

Bir süredir Türk oyuncu Can Yaman ile aşka yelken açarak herkesi şaşırtan İtalyan spor spikeri ve sunucu Diletta Leotta, alyansıyla poz verdi. Instagram hesabıdan bir pozunu paylaşan Leotta'nın fotoğrafta sergilediği yüzük için Can Yaman'ın 28 bin doları (yaklaşık 228 bin TL) gözden çıkarmak zorunda kaldığını belirtildi. ünlü spor spikerinin ilerleyen aylarda Can Yaman ile nikah kıyacağı ileri sürülüyor.


Can-Diletta aşkı şaşkınlık yarattı!


Erkenci Kuş, Hangimiz Sevmedik, ve İnadına Aşk gibi diizlerde rol alan Can Yaman'ın ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığının iddia edildiği Ocak ayında çoğu kişi bu habere inanmamıştı.Diletta Leotta'nın Can Yaman'ın yutamayacağı kadar büyük bir balık olduğunu düşünenlerin yanıldığı daha sonra ortaya çıktı. İkiliyi bir mekanda romantik bir yemek esnasında fotoğraflayan İtalyan magazin dergisi Chi, Can Yaman-Diletta Leotta aşkının belgesi olan fotoğrafları yayınlamıştı.


"Diletta benimle evlenir misin?"


Aşklarının ortaya çıkmasından kısa süre sonra Can Yaman, ünlü spor spikerine çok konuşulan bir evlilik teklifi yaptı. Bir uçak kiralayan ünlü oyuncu Yaman, uçağın arkasına tüm Roma şehrinin görebileceği "Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can..." anlamına gelen yazının bulunduğu bir pankart bağlatmıştı. İtalya'nın Roma kentinde birlikte yaşayan çift, zaman zaman aşka geldikleri fotoğraflar paylaşıyor.


Can Yaman, Sandokan adlı dizide oynayacak!


Oyunculuk kariyerine İtalya'da devam etmek isteyen Can Yaman'ın bu ilişkiyi bir zıplama tahtası olarak gördüğü öne sürülüyor. 10 bölümden oluşacak bir mini dizi olan "Sandokan" için kameraların karşısına geçecek Can Yaman'ın toplamda 1 milyon eoro ücret alacağı kaydedildi. 1991 doğumlu dünyaca ünlü İtalya spiker Diletta Leotta ise DAZN kanalı için İtalyan futbol ligi Serie A maçlarını sunuyor.