Ekranların televizyon efsanesi, Türkiye'nin en uzun soluklu ve en başarılı talk show programı Beyaz Show yeniden başlıyor. Magazincilerle sohbet eden Beyazıt Öztürk, Beyaz Show müjdesi verdi.

Ekranların televizyon efsanesi, Türkiye'nin en uzun soluklu ve en başarılı talk show programı Beyaz Show yeniden başlıyor.

Magazincilerle sohbet eden Beyazıt Öztürk, Beyaz Show müjdesi verdi. Beyaz Show'un Kasım gibi yeniden başlayabileceğini söyleyen yakışıklı komedyen "Bakacağız" dedi.

1996 yılında başlayan ve 3 sene önce 2018 yılında ekranlara veda eden Beyaz Show yeniden gelecek! Bebek'te görüntülenen Beyaz, muhabirlerle sohbet etti.

52 yaşındaki Beyazıt Öztürk muhabirlere müjdeli haberi verdi.

Ünlü komedyen Beyaz Show'u özlendiğini söyledi ve "Biraz zamanı var. Kasım gibi inşallah" diyerek müjdeyi duyurdu.

Peki Beyaz Show hangi kanalda olacak?

Kanal D ile özdeşleşen Beyaz Show'un Acun Ilıcalı'nın TV8 yada Exxen'in de olabileceği de iddia edildi.

Yayınlandığı tarihler boyunca her zaman kendini yenileyen ve pek çok skeçe, Hüsmen Dayı, Psikopat gibi unutulmaz karakterlere hayat veren Beyaz Show son yıllarda fazla konuk alması ve reklama bağlaması nedeniyle eleştirilse de başarılı şovmen Beyaz'ın enerjisi ve esprileri ile başarısını sürdürüyordu. Ancak son yıllarda ülkenin sosyal medyadaki klavye delikanlıları ile farklı bir noktaya evrilmesi, iyi hissettiren olan her şeyin eleştirildiği marjinal görüşlerin, gri bir ditopyanın ivme kazanması sonucu Beyaz Show'da yaka silkip edip ekranlara veda etmişti.