ABD'de 15 sezon yayında kalarak en uzun soluklu dizilerden birine dönüşen ER (Acil Servis) dizisinde George Clooney ile birlikte rol alan Julianna Margulies, yıllar sonra bir itirafta bulundu. Dizide hemşire Carol Hathaway rolünü canlandıran Margulies, ek

ABD'de 1994 yılında başlayan ve 2009'a kadar 15 sezon yayında kalan ER (Acil Servis) dizisi milyonlarca izleyiciyi ekrana bağlamıştı. Bir Harvard Tıp Fakültesi mezunu olan Michael Crichton'ın yapımcılığını üstlendiği dizide George Clooney, Julianna Margulies, Anthony Edwards, Noah Wyle, Goran Višnjić ve Mekhi Phifer gibi oyuncular yer almıştı. Dizinin dördüncü sezonunun "Ambush" adlı bölümü canlı yayınlanmış ve dünyayı ekrana kilitlemişti. Canlı yayınlanan bölümden önce oyuncular, 8 defa prova yaparak adeta bir tiyatro oyunu gibi dizi bölümünde ekranda boy göstermişti.

"Ekranların en tutkulu aşklarından biri"

NBC kanalının ünlü dizisinde hemşire Carol Hathaway rolüne hayat veren aktris Julianna Margulies, yıllar sonra bir itirafta bulundu. People dergisine demeç veren Carol Hathaway, dizide Dr. Doug Ross rolüe hayat veren George Clooney ile gerçekten de aşk yaşadıklarını söyledi. "Ekranların en tutkulu aşklarından biri" olarak gösterilen hemşire Carol ve doktor Doug aşkının köklerini gerçeklerden aldığını kaydeden 54 yaşındaki ünlü aktris, bu karakterlerin arasındaki kimyanın sebebinin George Clooney ile gerçekten de aşk yaşaması olduğunu belirtti.

"Aramızdaki şey son derece organikti"

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Birbirine gerçekten de aşık olmayan kişilerin ekranda bu kadar tutkulu görünmesinin bir hayli zor olduğunun altını çizen Clooney, "George ile aramızdaki şey son derece organikti" iddiasını ileri sürdü.

Diziye 6'ıncı sezonda konuk oyuncu olarak gelen fakat seyirci tarafından sevilmesi üzerine ana oyunculardan birine dönüşen Carol Hathaway, o günlerde tanınmayan bir oyuncu olduğunu aktardı. Tüm dünya tarafından tanınan George Clooney'nin kendisine son derece sıcak davrandığına değinen ünlü aktris, "Çekimler sırasında bana akıl hocalığı yaptı" ifadelerini kullandı. 

İki isim de şu an başkalarıyla evli!

Ünlü oyuncu George Clooney 2014 yılında Amal Clooney ile evlendi. 59 yaşındaki ünlü aktörün Amal Clooney ile evliliğinden Ella ve Alexander adında ikiz çocukları bulunuyor. George Clooney ile Acil Servis dizisinde beraber rol alırken gerçekten de aşk yaşadıklarını öne süren Julianna Margulies'in ise 2007 yılından beri Keith Lieberthal ile evli olduğu biliniyor.