Zorro, Ocean's Twelve, The Haunting ve Terminal gibi filmlerde rol alan ünlü Galler kökenli ünlü oyuncu Catherine Zeta Jones, en büyük halinin ne olduğu sorusuna yanıt verdi. Formda görüntüsüyle dikkat çeken 51 yaşındaki ünlü aktris, Wall Street Journal'

Zorro, Ocean's Twelve, The Haunting ve Terminal gibi filmlerde rol alan ünlü Galler kökenli ünlü oyuncu Catherine Zeta Jones, en büyük halinin ne olduğu sorusuna yanıt verdi. Formda görüntüsüyle dikkat çeken 51 yaşındaki ünlü aktris, Wall Street Journal'a demeç verdi. ünlü oyuncu Michael Douglas ile evli olan ve bu evlilikten iki de çocuk sahibi olan Jones, en büyük hayalinin tatlı yemek olduğunu söyledi. Yaşının ilerlediğini ve sağlıklı beslenmenin kendisi için bir zorunluluk halini aldığını belirten ünlü oyuncu, beslenme düzenine dikkat etmesi gerektiğini kaydetti.


"Evde Cath isminde bir kadınım"


Sürekli tatlı yemenin hayalini kurduğunu belirten Catherine Zeta Jones, "Sonsuza kadar tatlı yiyip kilo almamak en büyük hayalim" ifadelerini kulandı. Şu an yaşının ilerlediğini ancak gerçekten de yaşlı olacağı yıllarda vitamin hapları kullanacağını söyleyen ünlü oyuncu, şimdiki yaşının tadını çıkarmayı da ihmal etmediğini dile getirdi. Oyuncu eş Michael Douglas'ın da kendisinin de oldukça popüler isimler olduklarını fakat buna rağmen ilişkilerini gözler önünde yaşamak istemediklerini kaydeden Jones, mahremiyete büyük önem verdiklerini vurguladı.


Catherine Zeta Jones'un kariyeri!


Kameralar önüne çıktığında birçok film ve dizide rol almış ünlü Catherine Zeta Jones olduğunu ancak evde sadece Cath isminde bir kadın olduğunu belirten ünlü aktris, ailesiyle kanepede yayılmayı sevdiğini dile getirdi. Özel hayatının gizliliğine önem verdiğini belirten Jones'un eşi Michale Douglas ile evliliğinden Carys (17) adındaki bir kızı ve Dylan ismindeki (20) bir erkek çocuğu bulunuyor.1990'da gösterime giren "Les 1001 nuits" adlı filmle sinema kariyerine başlayan Catherine Zeta Jones; "The Mask of Zorro", "The Haunting", "Traffic", "The Terminal", "Ocean's Twelve" ve "The Godmother" gibi filmlerde rol aldı.