Ceyda Ersoy neden intihar etti? Çiciş Ceyda sağlık durumu nasıl? kaç yaşında nereli?

Ceyda Ersoy neden intihar etti! Ceyda Ersoy kaç yaşında nereli? Ciciş ceyda olarak bilinen Ceyda Aksoy kaç yaşında? Ceyda Aksoy sağlık duurmu nasıl?

Gündem 08.05.2021 - 19:01 02.06.2021 - 14:58 Berkay Keskin

Ceyda Ersoy neden intihar etti! Ceyda Ersoy kaç yaşında nereli? Ciciş ceyda olarak bilinen Ceyda Aksoy kaç yaşında? Ceyda Aksoy sağlık duurmu nasıl?

Ceyda Ersoy neden intihar etti?

Esra ve Ceyda kardeşlerden şoke eden haber geldi! Acun Ilıcalı iş vermedi, Ceyda Ersoy intihar etti! Komada hayat mücadelesi veriyor!

Katıldıkları bir yarışma programında ünlenen Esra Ersoy, kardeşi Ceyda Ersoy'un intihar girişiminde bulunduğunu hastaneden paylaştığı fotoğrafla duyurdu. Nedeni ise gündem oldu! Acun iş vermedi diye intihar etmiş!

Cicişler olarak tanınan Esra Ersoy, Acun Ilıcalı iş vermediği için kardeşi Ceyda Ersoy'un intihar girişiminde bulunduğunu duyurdu. Esra Ersoy, Instagram hesabından kardeşinin sedyeyle hastaneye kaldırıldığı anları paylaştı.

Esra ve Ceyda kardeşlerden şok haber geldi. Esra Ersoy, kardeşi Ceyda Ersoy'un medya patronu Türkiye'nin en zenginlerinden Acun Ilıcalı'nın iş vermemesi üzerie intihar ettiğini açıkladı. Esra Ersoy kardeşi Ceyda Ersoy'un hastaneden anlarını paylaştı.

CEYDA ERSOY KOMADA!

Esra Ersoy kardeşi Ceyda Ersoy'ın komada olduğunu açıkladı. Esra Ersoy, Instagram hesabından kadeşinin hastaneye kaldırıldığı anları paylaşarak şunları yazdı;

 "Ceyda'm benim 'Acun bana iş vermiyor' diye intihar edilir mi? Kariyer yapamıyorum diye evdeki tüm ilaçları içmiş, komalık oldu. Bilinci gitmiş canım kardeşimin evdeki tüm ilaçları içmiş. Bu arada Hasan Şeker'in yeğenleriyiz biz tüm Çukurova tanır ailemizi ileri geri konuşanlar bir kendine gelsin"

Ceyda Ersoy kimdir? Nereli kaç yaşında?

1988 doğumlu Ciciş Ceyda Ersoy, Esra Ersoy'un ablası. Mersin'de doğan Ceyda Ersoy, Bilkent Üniversitesi ve İstanbul Kültür Üniversitesi okudu. Ceyda Ersoy komada olduğu öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@