Kardeşlerim dizisi Halit Özgür Sarı Masumiyet Ela İlayda Alişan sevgilisi oldu en yakın arkadaşı aldattı mı?

Kardeşlerim dizisinde ününe ün katan Halit Özgür Sarı kalbini Masumiyet dizisi Elası'na kaptırdı. ilayda Alişan ve Halit Özgür Sarı aşkı gündeme bomba gibi düştü. Bir ihanet bir aldatma daha!

Dizi Haberleri 08.05.2021 - 18:50 08.05.2021 - 18:50 İlan35

Bir ihanet, aldatılma daha! Masuyet dizisinin Ela'sı İlayda Alişan yakın arkadaşı Devrim Özkan'ın eski sevgilisi Kardeşlerim dizisinin yıldızı Halit Özgür Sarı ile aşk yaşamaya başladı. Bunun üzerine Devrim Özkan sosyal medya hesabından açtı ağzını yumdu gözünü!

Kardeşlerim dizisi başrolü aşkı buldu!

Ünlüler dünyasında bir ihanet daha! Yakın dostlar İlayda Alişan ile Devrim Özkan bir erkek için bibirlerini sildiler! Masumiyet dizisinin Ela'sı İlayda Alişan ile Kardeşlerim dizisinin yıldız ismi Halit Özgür Sarı arasında aşk başladı. Ancak Halit Özgür Sarı'nın eski sevgili aynı zamanda İlayda Alişan'ın yakın arkadaşı Devrim Özkan bu aşk sonrası sosyal medyada adeta öfke kustu.

Magazin dünyası bir ihanet haberi ile daha sarsıldı. Fox Tv'de yayınlanan Masumiyet dizisinde canlandırdığı Ela karakteri ile yıldızı parlayan İlayda Alişan ile Kardeşlerim dizisinin yıldızı Halit Özgür Sarı arasında aşk ortaya çıktı. İkilinin kimse fark etmesin diye sosyal medyada birbrilerini takip etmediği öğrenildi.

Ancak İlayda Alişan'ın yakın arkadaşı Devrim Özkan eski sevgilisi ve yakın dostunun ihanetine sosyal medyada adeta öfke kustu. Geçtiğimiz sezon TRT'e ekranlara gelen Vuslat dizisinde başrol oynayan Devrim Özkan sosyal medya hesabından soru cevap etkinliği düzenledi. Ancak Özkan'a gelen soruların aldatılma, dost kazığı, aşk üzerine olması dikkat çekti. Sorular adeta özenle seçilmiş gibiydi.

TESADÜFTEN ÇOK DAHA FAZLASI SORULAR

Sosyal medyada bu soruları Devrim Özkan kendi kendine sorarak İlayda Alişan ile Halil Özgür Sarı'ya gönderme yaptığı iddia edildi. Sorular arasında "Hiç ihanete uğradın mı? Hiç aldatıldın mı? Hiç dost kazığı yedin mi?" soruların arka arkaya sorulması adeta tesadüften fazlası olarak yorulandı.

Devrim Özkan tüm bu sorulara adeta şu an ki durumu anlatarak cevap verdi. Özkan verdiği yanıtlarda adeta öfke kustu. Özkan "hemde arkadaşımla aldatıldım. Bu saatten sonra karakter öğretecek değilim. Adalet şimdi olmazsa elbet öteki dünyada olur" yanıtları adeta İlayda Alişan ve Halit Özgür Sarı'ya öfke doluydu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@