CHP Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan dün akşam Sibel Can konserinde yaptıklarından ötürü gündem oldu. Peki Selman Hasan Arslan kimdir? Selman Hasan Arslan nereli? Selman Hasan Arslan kaç yaşında? Selman Hasan Arslan evli mi? Selman Hasan Arslan ne mezunu? Selman Hasan Arslan çocuğu var mı?

Edremit'te dün akşam Sibel Can konserinde akıl almaz bir olay yaşandı. 

Sibel Can konserdeyken bazı yayın organları alkollü olduğunu iddia ettiği Edremit Belediye Başkanı sahneye çıkarak Sibel Can'ı görmek istediğini yazdı. İşin doğrusu ise Belediye Başkanını sahneye çıkıp Sibel Can'a teşekkür etmek istediği olduğu öğrenildi.

Ancak yetkililer buna müsade etmedi. Bunun üzerine Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ve korumları ile organizasyon yetkilleri ve Sibel Can'ın korumaları arasında anlaşılamadık bir itiş kakış yaşandı. 

Sibel Can konseri durdurmak zorunda kalırken seyirciler duruma tepki gösterip arabedenin yaşandığı yöne ne buldularsa fırlattılar.

Emekliye DEV PROMOSYON müjdesi son dakika geldi! SSK, BAĞ-KUR'lunun hesabına REKOR ödeme Emekliye DEV PROMOSYON müjdesi son dakika geldi! SSK, BAĞ-KUR'lunun hesabına REKOR ödeme

Peki Selman Hasan Arslan kimdir? Selman Hasan Arslan nereli? Selman Hasan Arslan kaç yaşında? Selman Hasan Arslan evli mi?

Selman Hasan Arslan Kimdir?

Selman Hasan Arslan 1957 yılında Edremit - Mehmetalan’da doğdu.

Mehmetalan İlkokulu sonrası Edremit Lisesinde okudu.

Daha sonra Bursa İktisadi ve Ticari İlimler Akademisine bağlı Balıkesir İşletmecilik ve Turizm Yüksek Okulunu kazandı ve dereceyle mezun oldu.

Serbest muhasebeci mali müşavirlik yaşan Selman Arslan 2009-2014 yılları arasında Zeytinli Belediye Başkanlığı görevi yapmıştır. 

2019 yılında CHP'den Edremit Belediye Başkan Adayı gösterilmiştir ve seçimi kazanmıştır.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.