Marvel Sinematik Evreni'nde canlandırdığı Thor rolüyle tanınan oyuncu Chris Hemsworth, büyük kaslarıyla ve sürekli spor yapmasıyla ilgili kendisine gelen eleştirilere yanıt verdi. Yaklaşık 10 yıldır ara vermeden spor yaptığını ve bunun profesyonel bir am

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım
Marvel Sinematik Evreni'nde canlandırdığı Thor rolüyle tanınan oyuncu Chris Hemsworth, büyük kaslarıyla ve sürekli spor yapmasıyla ilgili kendisine gelen eleştirilere yanıt verdi. Yaklaşık 10 yıldır ara vermeden spor yaptığını ve bunun profesyonel bir amaç taşıdığını kaydeden Hemsworth, bu çabasının yeteri kadar takdir görmediğini belirtti.Rolü için anide çok fazla kilo veren ve alan oyuncuların bulunduğunu hatırlatan Avustralyalı oyuncu, "Rolü için hızlı kilo alan ya da çöp adama dönen oyuncular takdir ediliyor, bana ise 'gösterişçi' deniliyor" diyerek isyan etti.


"Sağlıksız kilo alsam bana 'ciddi oyuncu' diyeceklerdi"


Rol için aşırı sağlıksız şekilde yağlansa ya da fazla kilo verse bazı çevrelerin kendisini "ciddi oyuncu" olarak adlandıracağını kaydeden Hemswort, vücut geliştirmenin neden böyle görülmediğini anlayamadığını belirtti. Yaklaşık 10 yıldır Thor karakteriyle birçok filmde boy gösteren 37 yaşındaki ünlü aktör, Thor gibi bir yarı tanrıyı canlandırırken vücudunun da kaslı ve fit olması gerektiğini dile getirdi.


"Yoğun antrenman, sonra 12 saat set"


2022'de gösterime girecek "Thor: Love and Thunder" filminin çekimlerinin halen daha sürdüğünü aktaran Hemsworth, bu rol için vücudunun belli bir estetiğe sahip olması gerektiğini söyledi. Bunun 10 yıllık tam zamanlı bir iş olarak görülmesi gerektiğini söyleyen ünlü aktör, yoğun antrenmanların ardından 12 saatlik setlerin adeta ölüm gibi geldiğini kaydetti.Bütün zorluklara rağmen özverili şekilde çalıştığını vurgulayan Avustralyalı oyuncu, şu anki durumunun en fit ve güçlü hali olduğunu dile getirdi. Eşi Elsa Pataky ile çocukları Rose, Sasha ve Tristan ile ede vakit geçiren ünlü oyuncu, zaman zaman idman görüntülerini paylaşıyor.