Canlandırdığı karakterlerinin zıpırlığı, kıvırcık ve bonus saçları ile izleyicinin büyük bir ilgiyle takip ettiği isimlerden birisi haline gelen oyuncu, Çok Güzel Hareketler Bunlar Yasin olarak tanınıyor. Bu nedenle de günümüzde internet ortamında BKM Mu

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

Canlandırdığı karakterlerinin zıpırlığı, kıvırcık ve bonus saçları ile izleyicinin büyük bir ilgiyle takip ettiği isimlerden birisi haline gelen oyuncu, Çok Güzel Hareketler Bunlar Yasin olarak tanınıyor. Bu nedenle de günümüzde internet ortamında BKM Mutfak oyuncuları ile ilgili aramalarda olduğu gibi Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Yasin kimdir şeklinde hakkında araştırma yapılmaktadır. Tüm karakterlerinin izleyiciden büyük bir beğeni toplaması nedeni ile karakterlerine ilişkin çok sayıda seri oluşturulmuştur. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Yasin’in soyadı Çam’dır. ÇGHB Yasin Çam, lise eğitimini Milas Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Lise eğitimini tamamlamasının ardından oyuncu Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü’nden mezun olmuştur.Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü’nü 7 yılda tamamladıktan sonra oyunculuğa olan ilgisini keşfeden oyuncu, bu doğrultuda Müjdat Gezen Sanat Merkezi yetenek sınavına katılım gerçekleştirmiştir. Katıldığı yetenek sınavında yüksek bir başarı elde etmesinin ardından Müjdat Sanat Gezen Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır. Burada önemli isimlerden eğitim alma şansını yakalayan Yasin Çam, oyunculukta başarısını göstermesini sağlayacak çok sayıda projede yer alabilme şansını yakalayabilmiştir.Çok Güzel Hareketler Bunlar Yasin Çam, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden mezun olduktan sonra çok sayıda reklam filminde rol almıştır. Letgo, Crispi gibi çok sayıda reklam filminde canlandırdığı karakteriyle Türkiye’ye kendisini tanıtmaya başlamıştır. Burada canlandırdığı rollerindeki büyük başarısı sayesinde Türk televizyonun en çok izlenen yapımlarından olan Yüksek Sosyete isimli dizisinde “Ercan” karakterini canlandırmıştır. Bu dizinin ardından genç oyuncu 2017 yılında “Nerdesin Birader” isimli televizyon dizisinde rol almıştır. Ardından “Aslan Ailem” ve “Elimi Bırakma” isimli dizisinin kadrosunda da yer almıştır.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Yasin Nereli?Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Yasin nereli bilmeyenler için genç oyuncu aslen İstanbulludur. Ancak başarılı oyuncu  yaşamının büyük bir kısmını Muğla’nın Milas ilçesinde geçirmiştir. Lise eğitimini de Milas Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Daha sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a yerleşmiştir.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Yasin Kaç Yaşında?Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Yasin kaç yaşında sorusunun yanıtı ise 15 Şubat 1987 yılında doğmuştur. 1987 yılında dünyaya gelen oyuncu, 2020 yılı itibari ile 32 yaşındadır. Aslen İstanbullu olan genç oyuncu uzun eğitim sürecinin ardından 2017 yılından beri Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinde rol almaktadır. Ayrıca ekibin yazar kadrosunda görev almaktadır.