Star Tv'nin yeni dizisi Çöp Adam ilk bölümü ile ekranlara geldi!

Star TV'nin yeni dizisi Çöp Adam ilk bölümü ile bu akşam ekranlara geldi. Başrollerinde Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ın yer aldığı Çöp Adam dizisi ilk bölümü ile sosyal medyada gündem oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu uyarlaması olan Çöp Adam dizisinin gerçek bir hayat hikayesinden alınması ilgi çekti. Diziyi izleyenler Çöp Adam dizisinin kahramanlarının gerçekte kim olduklarını merak etti.

Peki Çöp Adam dizisi konusu ne? Çöp Adam dizisi gerçekte hangi ünlü isimler?

Kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu, Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak gibi oyuncuların yer aldığı Çöp Adam dizisi Çarşamba akşamları reyting savaşındaki yerini aldı.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun yazdığı romandan uyarlanan Çöp Adam'ın senaryosunu Melek Gençoğlu ve Su Ersöz kaleme alırken dizinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturuyor. 

Çöp Adam Konusu Ne?

Tamer ve kız kardeşi Meryem anne ve babaları tarafından yetiştirme yurduna bırakılmıştır. Evli ve bir çocuğu olan Tamer'in tasarladığı bir bilgisayar oyunu büyük ses getirince Amerikalı dev bir şirket Tamer'in şirketine ortak olur. Aniden servet sahibi olan Tamer, kendilerini terk eden ailesine boğazda bir yalı alır ve beraber yaşamaya başlarlar. Tamer'in hayatı tüm bunların üzerine bir de Peri'yle karşılaştığında tepe taklak olur. 

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!