Ekranlardaki reyting savaşları tam gaz devam ediyor. Reyting kurbanı olan diziler ekranlara veda ederken yerlerini hızla yeni diziler alıyor.

Ekranlardaki reyting savaşları tam gaz devam ediyor. Reyting kurbanı olan diziler ekranlara veda ederken yerlerini hızla yeni diziler alıyor.

Star TV bu sezon diziler konusunda bahtsız bir sene geçirdi. Yeni başlayan dizileri de bir bir final yapan kanal yeni hamleler ile bu gidişatı değiştirmeye çalışıyor. Önce kanalın dizilerine bir göz atalım:

Pazar günleri Menajerimi Ara dizisi yayınlanıyor. Belli bir kemik izleyicisine sahip dizi TRT 1 ekranlarında başlayan Teşkilat dizisi nedeni ile reyting kaybına uğradı. Ay yapım imzalı dizi; düşük bütçeli olduğu için final kararı almadı. Sevilen dizi yaz aylarında da ekranlarda olmaya devam edecek.

Pazartesi günleri Sefirin Kızı geçtiğimiz sezon iyi bir izlenme oranına sahipken bu sezon özellikle Neslihan Atagül'ün ayrılığından sonra reytinglerde büyük düşüş yaşadı. Tuba Büyüküstün dahil olsa da dizi istenilen başarıya ulaşamadı. Dizi finale doğru giderken gün değiştirdi. Salı günleri  yayınlanacak. Mayıs ayının son haftası final yapacak.

Çarşamba günleri ise kanalın dizisi bulunmuyor. Çarşamba günü ise Sol Yanım yer alıyordu. Fakat dizi 10 bölüm bile göremeden yayından kaldırıldı.

Perşembe günü Akrep dizisi yer alıyor. Akrep başlangıçta cuma günleri yayınlanıyordu. Fakat cuma günü  Özcan Deniz'in Seni Çok Bekledim dizisinin başlaması ile gün değiştirdi. Perşembe günü fenomen diziler karşında ise başarılı olamayan dizi 26. bölümlük anlaşmasının bitmesinin ardından final yapması bekleniyor.

Cuma günü yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisi ise 13. bölümü ile final yapıyor. Son iki gün bölüm kala dizi gün değiştirdi ve çarşamba günleri yayınlanacak. 28 Nisan Çarşamba günü final yapıyor.

Star TV ise bu final kararlarından sonra yeni bir diziyi ekranlara getiriyor. Fakat bu dizi oldukça iddialı... Hem konusu hem kadrosu ile bomba gibi geliyor!

Kağıt Ev başlıyor!

Star TV elindeki tek iddialı dizisini başlatıyor fakat gün seçimi o günün fenomen dizileri karşısında başlangıçta yanlış bir seçim olarak düşünülmüştü. Fkat final yapanlar ve reytingleri düşen dizileri ele aldığımızda seçimin çok yanlış olmadığı görülüyor.

Zira pazartesi günü zirvenin sahibi Uyanış Büyük Selçuklu, fakat bu diziyi izleyen kesim ayrı olduğu için etkilemez,  Yasak Elma son zamanlarda reytingleri düşüyor, Çukur final yapıyor ve  Maraşlı'da önümüzdeki sezon onayını almış değil. Bu nedenle diziden yüksek bir başarı bekleniyor. Bu durumda en çok etkilenen dizinin Yasak Elma olacağı kesin bir gözle bakılıyor. Kağıt Ev'in başlaması Yasak Elma'yı zora sokacak.Yapımcılığına  O3 Medya’nın imza attığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı; başrollerini Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun paylaştığı " Kağıt Ev" dizisi ekranlarda yer almak için gün sayıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise birçok başarılı isim yer alıyor. Bu isimler ise şöyle:


  • Nur Fettahoğlu

  • Erdal Beşikçioğlu

  • Can Nergis

  • Tuvana Türkay

  • Nihal Koldaş

  • Yaşar Uzel

  • Nejat Uygur

  • Helin Kandemir


Erdal Beşikçioğlu'nun Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına’yı, Nur Fettahoğlu'nun ise başarılı Avukat Aylin Fırtına’yı canlandırdığı dizinin konusu ise şöyledir: Aylin ve Cihan'ın mutlu bir evliliği vardır. İşlerinde de çok başarılı olan çiftin 3 çocukları bulunmaktadır. Hayatları bir yanlış anlaşılmadan sonra darmadağın olacaktır..

Kağıt Ev 19 Nisan Pazartesi saat 20:00'de Star TV'de başlıyor!