Show TV sevilen dizisi Çukur'da büyük sürprizler var! Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran ve 4. sezonuyla final yapma kararı alan Çukur yoluna devam edecek! Show TV hiç örneği olmayan bir işe imza atacak! Çukur dizisini devam edecek ancak fark

Show TV sevilen dizisi Çukur'da büyük sürprizler var! Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran ve 4. sezonuyla final yapma kararı alan Çukur yoluna devam edecek! Show TV hiç örneği olmayan bir işe imza atacak! Çukur dizisini devam edecek ancak farklı bir konseptle!

Çukur şok veda!

Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Çukur sürprizler var! Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği, başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş gibi yıldız isimlerin yer aldığı Çukur sezon sonu final kararı almıştı! Ancak Çukur'dan gelen sevindirici haber bugün hayranlarını sevdirdi!

Çukur olacak Aras!

Çukur dizisi pazartesi akşamları yeni ismiyle yoluna devam edecek! Aras dizisi olarak sürecek Çukur'da sürpriz isimlerle yoluna devam edecek! Aras ismiyle yine aynı mahalle farklı oyuncularla yeni bir konu anlatacak. Aras dizisi için Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli, Vartolu Erkan Kolçak Köstendil, Cumali'si Necip Memilli, Aliço'su Rıza Kocaoğlu ve Akın Koçavalı'sı Burak Dakak Aras dizisiyle anlaştı! 5 yıldız isim yine Çukur'da geçecek Aras dizisinde yer alacak!

Herkes ölecek!

Sezon sonunda 5 isim hariç herkes Çukur'da ölecek! Bu hafta şok ayrılıkla üzen Çukur pazartesi bir ölüm daha gerçekleşecek! Çukur'da sevilen karakter Celasun sonrası hayranlarını kahreden ölüm gerçekleşiyor!

Karaca Çukur'a veda ediyor!

Çukur dizisinde bu pazartesi Karaca Çukur'a veda edecek. Celasun'u öldürek maskeli, bu sefer Karaca'ya kıyacak! Çukur'un Karacası pazartesi günü diziye veda edecek. Ece Yaşar bir çok diziden başrol teklifi yağıyor ve ay yapım Ece Yaşar'ı başka bir proje de hemen kullanacak!

Ece Yaşar Ay Yapım projesinde!

Ece Yaşar, bu hafta Çukur'a veda edecek ancak yeni dizisi şimdiden hazır! Ece Yaşar, bir gençlik dizisinde başrol oynayacak. Yine Ay yapım imzasıyla ekranlara gelecek dizide Ece Yaşar kadın başrol olarak dizinin çekimlerine katılmak için erken veda ediyor!

Maskeli'yi bir kişi görecek!

Maskeli Adam, Celasun sonrası Karaca öldürmesi sürpriz isim ifşalayacak. Şans eseri oradan geçen Yasmin, Maskeli kimliğini gören ilk kişi olacak! 2 hafta içinde Maskeli Adam ortaya çıkacak ve ölerek Çukur'a veda edecek! Yasmin Akın Koçavalı bu dönemde en büyük destekçisi olacak!

İçerde, Çukur ve Aras!

Ay yapım 5 sezondur pazartesi akşamları Show TV reyting keyfini yarıda bırakmayacak! Aras dizisi Çukur dizisinin aynısı olacak. Koçavalılar ve isimler değişecek mi henüz bilinmiyor ancak hikaye yine aynı kahvede İstanbul ve Aras isimli bir çocuğunun İstanbul'u alma sevdası yayınlanacak. Çukur öncesi hazır olan hikayeyi yine Gökhan Horzum kaleme alacak!

Aras dizisi Çukur yerine 2021 - 2022 sezonunda Show TV'de yer alacak!

ilan365.net