Kadrosunda Aras Bulut İynemli, Necip Memili, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Damla Sönmez gibi başarılı isimlerin yer aldığı pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çukur 4. sezon sonu ekrandaki macerasını tamamlıyor.

Kadrosunda Aras Bulut İynemli, Necip Memili, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Damla Sönmez gibi başarılı isimlerin yer aldığı pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çukur 4.sezon sonu ekrandaki macerasını tamamlıyor. Daha önce final tarihi Mayıs ayının ilk haftası olarak belirlenen Çukur dizisinin final tarihinin değiştiği öğrenildi.

Dizi severler Çukur'un final yapmasına üzülürken sevindiren haber Rıza Kocaoğlu'ndan geldi. Fenomen dizinin final tarihinin ileriye alındığını söyleyerek dizinin bölümlerinin uzatıldığını duyurdu. Peki Çukur yeni final tarihi ne zaman? 

Çukur final ne zaman?

Çukur’un sevilen oyuncularından Aliço’ya hayat veren Rıza Kocaoğlu, dizinin Mayıs ayının sonuna kadar devam edeceğini açıkladı. Böylelikle Mayıs ayının başında beklenen final kararının ötelendiği görüldü. Her ne kadar  Çukur dizisinin final yapmasını izleyici istemese de; bu karar dizi severleri bir nebze de olsa sevindireceği kesin..

Çukur 4.sezonu ile Mayıs ayının son haftası ekranlara veda ediyor!

Çukur dizisinin yapımını Ay yapım üstlenirken, yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturuyor. Senaryosunu ise  Gökhan Horzum ve Damla Serim ile birlikte kaleme alınıyor. Çukur her pazartesi saat 20:00'de Show TV ekranlarında yayınlanıyor.