Çukur Karaca elveda bölümü! Çukur dizisi bir veda daha gerçekleşti. Geçtiğimiz günlerde Celasun vedasını atlatamayan Çukur hayranları Karaca ölümüyle şok oldu! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Çukur dizisi Karaca ayrıldı! Çukur Karaca öldü mü? Fin

Çukur Karaca elveda bölümü! Çukur dizisi bir veda daha gerçekleşti. Geçtiğimiz günlerde Celasun vedasını atlatamayan Çukur hayranları Karaca ölümüyle şok oldu! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Çukur dizisi Karaca ayrıldı!

Çukur Karaca öldü mü?

Finale haftalar kala Çukur dizisinde bir ayrılık daha yaşandı! Çukur dizisinin en sevilen ismi Karaca ölerek diziye veda etti! Çukur Karaca karakteri en son diziden ayrılmak istiyordu. Ancak Karaca amcanın sırrını öğrenerek ifşa oldu ve Amca Cumali elinde ölerek diziye veda etti! Ancak Karaca karakterini canlandıran Ece Yaşar diziden neden çıktığı ortaya çıktı!

Ece Yaşar Çukur dizisinden neden ayrıldı?Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Çukur dizisinde beklenmedik ayrılık gerçekleşti. Çukur dizisince Ece Yaşar ölerek diziye veda etti! Ancak Ece Yaşar Çukur dizisinden neden ayrıldığı ortaya çıktı! Bir çok teklif yağan Ece Yaşar Ay yapım teklifini kabul etti!

Ece Yaşar yeni dizide!Çukur dizisinde Karaca karakterini canlandıran Ece Yaşar yeni diziye imza attı! Ece Yaşar başrollerinde sürpriz bir isimle yeni dizide başrol oldu. Ay yapım imzasıyla yayınlanacak yeni dizinin kadın başrol oyuncusu Ece Yaşar oldu!

Çukur dizisinden geçtiğimiz hafta Celasun yeni dizisi yaptıran Ay Yapım 4 sezondur büyüleyen Ece Yaşar'ı da kaçırmadı ve Çukur sonrası bir projesinde başrol oynatma kararı aldı!

Çukur 5. sezon olacak mı?

Çukur hayranları 5. sezon olacak mı olmayacak mı sorusunu cevap arıyor! Yayınlandığı 4 sezondur pazartesi akşamları reyting rekortmeni dizisi Çukur 5. sezon gelebilir! Çukur 5. sezonuyla rekorlar kırmaya devam edecek gibi görünüyor! Şu an için Aras projesiyle uğraşılıyor ancak heran Çukur 5. sezonuyla ekranlara gelebilir!

Çukur Karaca Ece Yaşar sevgilisi var mı?

Çukur dizisinde rekorlar kıran Karaca karakteri Ece Yaşar henüz bilinen bir sevgilisi yok. Bir dönem Azer Kurtuluş karakteri canlandıran Cihangir Ceyhan ile adı aşk söylentilerine çıkmış ancak ispatlanamamıştı. Ece Yaşar 4 sezondur Çukur dizisinde babası rolünde Selim Koçavalı oynadığı Öner Erkan ile aşk söylentileri çıkmış ancak bu aşkta ispat edilmemişti.