Magazinde büyük olay! Şeyma Subaşı sevgilisi kalbini Sen Çal Kapımı dizisi yıldızına kaptırdı! Şu sıralar şok bir karar alarak cumartesi günü sezon finaline gidecek Sen Çal Kapımı dizisinde aşk sürprizi var. Ancak yine bu aşk magazin gündemine bomba gibi

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı
Magazinde büyük olay! Şeyma Subaşı sevgilisi kalbini Sen Çal Kapımı dizisi yıldızına kaptırdı! Şu sıralar şok bir karar alarak cumartesi günü sezon finaline gidecek Sen Çal Kapımı dizisinde aşk sürprizi var. Ancak yine bu aşk magazin gündemine bomba gibi düşecek!

Magazinde yılın aşkı!

Yılın magazin olayında yine gündem Şeyma Subaşı! Şeyma Subaşı eski sevgilisi Guido Senia türk güzellerden vazgeçmiyor. Şeyma Subaşı ile yaşadığı aşk sonrası memleketine giden Guido yeni aşkı olay oldu. Tüm Türkiye'nin sevdiği yıldız isimle aşk yaşıyor!

Guido kalbini Sen Çal Kapımı yıldızına kaptırdı!

Şeyma Subaşı eski sevgilisi Guido kalbini Sen Çal Kapımı dizisi yıldızına kaptırdı. Sen Çal Kapımı dizisinde oynadığı karakterle yeniden adını zirveye koyan Melisa Döngel ile Guido aşkı magazine bomba gibi düştü! Melisa Döngel ve Guido sürpriz aşkı magazini salladı!

Melisa Döngel Guido sevgili mi?Melisa Döngel son fotoğrafına Guido Senia yorum yapması sonrası aman Şeyma Subaşı görmesin, Guido ve Melisa artık gizlenmiyor yorumları yapıldı. Şeyma Subaşı eski sevgilisi Türk güzellerden kendini alamıyor yorumları yapıldı. Gelen bilgilere göre Melisa Döngel ve Guido aşk yaşadığı yönde. Sen Çal Kapımı dizisi finale giderken Melisa soluğu Guido'nun yanında alacağı söyleniyor.

Melisa Döngel büyüledi!Melisa Döngel sezon final yapan Sen Çal Kapımı sonrası soluğu Antalya'da aldığı biliniyor. Guido mu Antalya gider Melisa Döngel mi yurt dışına çıkar henüz bilinmiyor!

Hande Erçel ile aynı kişiyle aşk yaşamıştı!Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren karakteriyle büyüleyen Melisa Döngel ile Hande Erçel'in bir dönem Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşadığı biliniyor. İki isimde Ekin Mert'le aşk yaşamış ve dizide yakın arkadaşları oynamışlardı. Ancak Hande ve Melisa hiç yakın olmadı ve 1.5 yıl boyunca hiç konuşmadı!

Kerem ve Hande sevgili!

Magazin kulisleri Sen Çal Kapımı dizisi yıldızları aşklarını araştırıyor! Ancak magazinde büyük bombalardan biri Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgili oldukları! Tüm magazinciler Hande ve Kerem yakalamak için var gücüyle çalışıyor ancak ikili çok gizli buluşuyor ve yakalanmıyor!