Show Tv'nin bu sezon final yapacak dizisi Çukur'un yıldız isimleri yeni projelerine adım attı bile. Çukur'un Remzi'si Çağrı Atakan Survivor yarışmasına kadrosuna katıldı.

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı
Show Tv'nin bu sezon final yapacak dizisi Çukur'un yıldız isimleri yeni projelerine adım attı bile. Çukur'un Remzi'si Çağrı Atakan Survivor yarışmasına kadrosuna katıldı. Çağrı Atakan bu hafta Çukur'a veda ederek diziden ayrılıyor. Çağrı Atakan sevgilisi kim? Çağrı Atakan kaç yaşında? Çağrı Atakan nereli?

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Kubilay Aka gibi isimlerin yer aldığı Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur ekranlara bu 4. sezonunda veda etmeye hazırlanıyor. Çukur'dan ayrılan oyuncular yeni projelerine başladılar bile.

Çağrı Atakan reyting rekorları kıran bir yapımdan başka bir yapıma geçti. Çağrı Atakan,  Acun Ilıcalı'nın Survivor 2021 yarışmasının kadrosuna dahil edildi. Çukur'un Remzi'si bu sefer Survivor'da yaşam savaşı verecek. Çağrı Atakan bu hafta diziye veda edecek ve Survivor için hazırlıklara başlayacak.

Çukur dizisi yüksek reytinglerine rağmen bu sezon ekranlara veda edece. Çukur dizisinin yıldız isimleri de bir bir diziye veda ediyor. Çukur dizisinin yıldızları diziye veda eder etmez başka projelerde boy göstermeye hazır. Onlardan biri de Çukur dizisinin Remzi'si Çağrı Atakan. Çağrı Atakan  Survivor 2021 kadrosuna dahil edildi.

Çağrı Atakan Kimdir?

Çağrı Atakan, magazin gündemine sosyetenin ünlü ismi Eda Taşpınar'ın sevgilisi olarak düşmüştü. Çağrı Atakan, 1981 yılı Ankara doğumlu. Özel okullarda büyüyen Atakan, üniversitede de Bilkent Üniversitesi'ne girdi.

2018 yılında ATV'de Şahin Tepesi adlı dizide yer aldı. Son olarak Çukur dizisinde Remzi karakteriyle ekrana geldi. Çağrı Atakan şimdi de Surivor'da boy göstermeye hazırlanıyor.