Cumhurbaşkanı Erdoğan imzayı attı! Para isteyenlere 90.000 TL'ye kadar hemen hesabına ödeme yapılacak. Devlet bağlamında verilecek olan bu para, ihtiyaç ve borçlar için kullanılacak.

Gözden kaçırmayın

Yok Böyle Video! Melih Gökçek Konuştu Paylaşım Rekoru Geldi! Kahkaha Garantili Video! Yok Böyle Video! Melih Gökçek Konuştu Paylaşım Rekoru Geldi! Kahkaha Garantili Video!

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzayı attı! Para isteyenlere 90.000 TL'ye kadar hemen hesabına ödeme yapılacak. Nakit para gereksinimi olan vatandaşlar amacıyla Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, devlet destekli olarak 90 bin TL'ye kadar sizin hem borçlarınızı kapamak amacıyla hemde gereksiniminiz amacıyla para verileceği belirtildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan doğrultusundan da onayı verdiği bu kampanya katılmak isteyen kişiler, bankalar üzerinden başvurularını yapacak olan vatandaşlar kaç para onay alacaklarını anında görebilecek. 

Ziraat Bankası üzerinden müracaat yapın borçları kapatın

Ziraat Bankası bağlamında devlet desteği ile birlikte verilen nakit para müracaatında bulunacak olan vatandaşlar, kendi oturdukları yere en yakın banka şubesine giderek düşük faiz oranları ile eş güdümlü kimlik ve gelir belgesine banka personeline verdikten sonra tüketici kredisi müracaatında bulunabilir. Ziraat Bankası, devlet destekli olarak 90.000 TL'ye kadar vermiş bulunduğu bu kredilerde 2 sene vadeli olarak prosedür yapacak ve ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma olanağı sizlere sunmaktadır. 

3 sene vadeye kadar kredi kullanmak istiyorsanız, 40.000 TL'ye kadar kredi müracaatı yapmanız gerekiyor. Ziraat Bankası üzerinden müracaat onayı aldıktan sonra banka sizin başka bankadaki olan güncel kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatacaktır. 

Vakıfbank'tan müjde gibi çözüm geldi

Vakıfbank tüketici kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 90.000 TL borç aktarımı kredisi amacıyla hem banka şubesinden, bu anlamda aynı zamanda bankanın resmi web internet sitesi üzerinden devlet destekli olarak verilebilecek bu kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirebilir. Nakit ihtiyacınızın olması halinde kredi kullanacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak prosedür yapabilmektedir. 

Vakıfbank, acil gereksiniminiz amacıyla süratli bir şekilde kredi olanağı sağlamaktadır. 2 sene vadeli olarak alabileceğiniz bu kredilerde ilk taksidi ödemeniz de 90 gün erteleme yapma olanağı sizlere sunulmaktadır. Emekli olan vatandaşlar, emekli maaşlarını bu bankalar üzerinden alması halinde kredi kullanabilir. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ise kredi müracaatı gerçekleştirmek istiyorlarsa en az son işyerinde SGK-SSK ve Bağkur'lu olarak en az altı ay sigorta primlerinin yatıyor olması ile eş güdümlü kredi alabilecektir. Belirtilen detaylar ile alakalı sizlerde bilgi alabilmek istiyorsanız, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank, resmi internet sitelerine girmeniz yeterli olur.