Astroloji uzmanları Dinçer Güner ve Hande Kazanova 1 Nisan 2022 burç yorumları ile korku saldı. Hem Türkiye hem de dünya için önemli uyarılarda bulunan ünlü astrologlar, aynı zamanda deprem uyarısı yaptı. Dinçer Güner ve Hande Kazanova’nın bahsettiği depremin büyük İstanbul depremi olacağı yorumları da sosyal medyada ayyuka çıktı. İşte 1 Nisan 2022 günlük burç yorumları...

Ünlü astrologlar Dinçer Güner ve Hande Kazanova nisan ayı için burç yorumlarını paylaştı. Özellikle 1 Nisan tarihinden itibaren meydana gelecek yeni Ayla beraber yaşanacak gelişmeleri anlatan iki astrolog korku saldı. Çünkü Dinçer Güner deprem uyarısında bulundu. Hem Türkiye hem de dünya için önemli uyarılar yapan iki astrolog sosyal medyanın da gündemine oturdu. 1 Nisan 2022 burç yorumları ve detaylar haberimizin devamında…

Dinçer Güner’den nisan ayı burç yorumları

Ünlü astrolog Dinçer Güner bugünkü köşe yazısında nisan ayı burç yorumlarına yer verdi. Koç burcunun 1 Nisan günü itibariyle 11 derecesinden Merkür ve Şiron’un başrollerini paylaştığı yeni ay meydana geleceğini söyleyen Dinçer Güner, Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile birlikte koç burcunun sembolize ettiği konuların sürekli gündemde olacağını dile getirdi. Koç burcunun sembolize ettiği başlıkları da açıklayan Dinçer Güner, Harekete Geçmek ve liderlik etmek, Tempo, çözüm odaklı olmak, Yeni başlangıçlar, yüksek enerji, hız, Sakarlıklar ve İlkel dürtülerin öne çıkacağını söyledi. Merkür'ün iletişim ile ilgili her türlü konuyu sembolize ettiğini söyleyen Dinçer Güner, özellikle iletişim kazaları ile ilgili dikkatli olmak gerektiğini vurguladı.

Yeniay zamanında özellikle ifade ve iletişim konularında Çok dikkatli olmak gerektiğini vurgulayan Dinçer Güner, Şiron’un yaralı şifacı olduğunu dile getirdi. Herkesin bu süreçte ağzından çıkan söze ve nereye gittiğine dikkat etmesi gerektiğini vurgulayan Dinçer Güner, yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmak gerektiğini söyledi. Özellikle yeni ay sürecine herkesin çözüm odaklı olacağını ve aynı zamanda da hayırlı sonuçlar almak için yüksek enerji ile çalışacağını belirten Ünlü astrolog, Koç burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile birlikte hayatımıza da Tempo ve hız geleceğini dile getirdi. Ancak yüksek enerji Tempo ve hız nedeniyle sakarlıklar meydana gelebileceğini söyleyen Ünlü astrolog bu konuda dikkat etmek gerektiğini de vurguladı.

Koç burcu yeni ayı ile ilgili dünya konusunda da yorumlar yapan Dinçer Güner, Siyasi liderlerin duygusal çıkışları, yangınlar, aktif volkanlar, enerji kaynakları, sansasyonlar, güneş enerjisi, Savaş, Askeri konular, kahramanlık yapanlar, Sporcular ve çocuklar ve sembolize ettiğini dile getirdi. Tarihte koç burcu dönemlerini sakin dönemleri olmadığını belirten Güner, özellikle yangınların ve askeri konularının Öz kazandığı dönemler olduğunu dile getirdi. Özellikle siyaset de bu süreçte daha keskin ve sert Çıkışların olabileceğini ekledi.

Bursa Uludağ Üniversitesi, Programcı, Büro Personeli, Kütüphaneci ve Tekniker Pozisyonlarında 24 Personel Alımı İlanı! Bursa Uludağ Üniversitesi, Programcı, Büro Personeli, Kütüphaneci ve Tekniker Pozisyonlarında 24 Personel Alımı İlanı!

Koç burcu yeni ay ile birlikte özellikle ilaç alanında gelişmeler olabileceğini belirten Dinçer Güner, koronavirüs ile ilgili yeni bir ilacın bulunabileceğini söyledi. Şimdi astrolog aynı zamanda Türkiye haritasında yeniayın Plüton ile sert kontağı olacağını belirtirken orta şiddetli depremlerin görülebileceğini söyledi. Ülke güvenliği ile ilgili yeni konularında bu süreçte gündeme geleceğini belirten Güner, halkında genel anlamda tepkili olabileceğini ekledin okula

Hande Kazanova nisan ayı burç yorumları

Ünlü astroloji uzmanı Hande Kazanova da nisan ayı burç yorumlarını paylaştı. Perşembe gününden itibaren kadersel etkiler altında olacağımızı belirten Hande Kazanova, özellikle aciliyeti olmayan durumlarda ameliyatlardan uzak durmak gerektiğini ekledi. Mars ve Satürn arasında 5 Nisan tarihinde bir kavuşum gerçekleşeceğini belirten Kazanova, bunun bir durma enerjisi olduğunu hiçbir işi Aceleye getirmemek gerektiğini söyledi.  Nisan ayının bütün dünya için oldukça önemli ve hareketli geçeceğini belirten Kazanova, özellikle bir ay içinde önemli olayların ortaya çıkabileceğini dile getirdi.