Piyasalarda araç fiyatları her geçen gün artarken araç almak isteyen kimseler kendilerine ucuz ama kaliteli araçlar bulmak için araştırmalar yapıyorlar.

Bu Duster modelinin fiyatı sadece 110 bin TL oldu... Dacia’dan bu kadar da olmaz dedirten çılgınlık... Eğer sizlerde bu şekilde ikinci el piyasasında kendinize araç arıyorsanız Dacia markasının çıkardığı modellere bakabilirsiniz. Ülkemizde oldukça sevilen Dacia dayanıklılığı ve etkileyici görüntüsüyle ön plana çıkmaktadır. Üstelik markanın fiyatları uygun birçok SUV modelleri de bulunuyor.

110.000 TL bandında ki araçların genelde kilometreleri yüksek ve iç donanımları daha zayıf oluyor fakat biraz daha yüksek fiyatları ödemeyi göz alırsanız sizi özellik olarak da tatmin edecek üstelik kilometreleri de düşük araçlar bulabilirsiniz. Bu araçları inceleyerek bütçenize uygun olan araçları satın alabilirsiniz.

Gece 23 açıklandı! Emekliye ödeme! Son dakika, Banka hesaplarınızı kontrol edin! Gece 23 açıklandı! Emekliye ödeme! Son dakika, Banka hesaplarınızı kontrol edin!

İkinci El Piyasasında Çok Uygun Seçenekler Mevcut

Bagaj hacmi geniş ve rahat bir araç isterseniz Dacia modellerine bakabilirsiniz. Birçok insan genelde böyle büyük hacimli araçları çok yakıt tüketeceği için tercih etmemektedir. Fakat Dacia modellerine LPG eklenebilmesi aracın yakıt oranını daha da düşürmekte ve şehir içi kullanıma uygun hale getirmektedir. Güçlü bir motora sahip olan aracın sizi kolay kolay yarı yolda bırakmayacağına emin olabilirsiniz.

Dacia ülkemizde uzun süredir satışta bir olan marka olduğundan yetkili servis bulamakta zorlanmazsınız. Yine aracınızın bozulması durumunda da yedek parçalarını uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Markanın yeni modellerinin fiyatları 300.000TL’nin üzerinde olsa da 20 yıl önceki modelleri oldukça alınası fiyatlara sahiptir. 

150.000 TL Altına Alınabilecek SUV’ler  

Her ne kadar sevilen bir marka olsa da Dacia marka araç almak istemezseniz Hyundai, Opel, Kia, Toyota ve Suzuki markasının da 100.000 TL bandında birçok modeli bulunmaktadır. 2,0 motora sahip Hyundai Santa Fe model araçlar 140.000 TL’ye bulunabilmektedir. Kia markasının 2.5 motora sahip Sorento modeli de 150.000 TL’ye bulunmaktadır.

Toyota markasının 2,0 motora sahip RAV4 modeli ikinci el piyasasında 110.000 TL’ye satılmaktadır. Opel’in Frontera modelinin 3,2 motora sahip modeli ise 130.000 TL’ye bulunabilmektedir. Suzuki markasının Vitara modelinin 1,6 motor manuel vitesli paketleri ise 140.000 TL’ye hala satıştadır. 

ilan365.net özel haber